Enfold v3.6 - en to he_IL translation catalogue (2081 entries)

en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s ב %2$s

en: &laquo; All Events
he_IL: &laquo; כל האירועים

en: &laquo; Older Comments
he_IL: תגובות קודמות

en: (Edit)
he_IL: (עריכה)

en: (Note: Images will be scaled to fit for the amount of columns chosen above)
he_IL: (הערה: גודל התמונות יתאים לכמות העמודות שנבחרו לעיל)

en: (Show Styling Page)
he_IL: (הצג דף סטיילינג)

en: (Show example Screenshot)
he_IL: (הצג מסך צילום לדוגמה)

en: (disabled)
he_IL: (מנוטרל)

en: (for forum functionality)
he_IL: (עבור פונקציונליות הפורום)

en: (for shop functionality)
he_IL: (עבור פונקציונליות של חנות)

en: (if you want to provide online ordering and delivery)
he_IL: (אם ברצונך לספק הזמנה ומסירה מקוונות)

en: (if you want to sell photos online)
he_IL: (אם ברצונך למכור תמונות באופן מקוון)

en: (needs to be active to allow date based bookings)
he_IL: (צריך להיות פעיל כדי לאפשר הזמנות מבוסס תאריך)

en: (needs to be active to install the demo)
he_IL: (צריך להיות פעיל כדי להתקין את ההדגמה)

en: 0.1
he_IL: 0. 1

en: 0.2
he_IL: 0. 2

en: 0.3
he_IL: 0. 3

en: 0.4
he_IL: 0. 4

en: 0.5
he_IL: 0. 5

en: 0.6
he_IL: 0. 6

en: 0.7
he_IL: 0. 7

en: 0.8
he_IL: 0. 8

en: 0.9
he_IL: 0.999...

en: 1 Column
he_IL: עמודה 1

en: 1 Column layout
he_IL: פריסת עמודה אחת

en: 1 Columns
he_IL: עמודה 1

en: 1 Pixel Gap
he_IL: 1 מרווח פיקסל

en: 1 column
he_IL: 6 עמודות

en: 1.0
he_IL: 1. 0

en: 2 Columns
he_IL: 2 עמודות

en: 3 Columns
he_IL: 3 עמודות

en: 4 Columns
he_IL: 4 עמודות

en: 404 Not Found
he_IL: 404 לא נמצא

en: 5 Columns
he_IL: 5 עמודות

en: A Sidebar widget to display latest portfolio entries in your sidebar
he_IL: רכיב widget מתוך סרגל צידי להצגת ערכי התיקים האחרונים בסרגל הצידי

en: A Sidebar widget to display latest post entries in your sidebar
he_IL: רכיב widget מהצד הצדדי כדי להציג ערכי post אחרונים בסרגל הצידי

en: A few
he_IL: מספר

en: A list of all supported Video Services can be found on
he_IL: ניתן למצוא רשימה של כל שירותי הווידאו הנתמכים ב

en: A rough layout preview of the header area
he_IL: תצוגה מקדימה של פריסה מוקדמת של אזור הכותרת

en: A rough preview of the frontend.
he_IL: . תצוגה מקדימה של הfrontend

en: A small caption below the icon
he_IL: כיתוב קטן מתחת לסמל

en: A small title above the buttons.
he_IL: כותרת קטנה מעל הכפתורים.

en: A widget that displays a Facebook Likebox to a Facebook page of your choice
he_IL: יישומון המציג פייסבוק Likebox לעמוד בפייסבוק לפי בחירתך

en: A widget that displays your popular posts, recent posts, recent comments and a tagcloud
he_IL: יישומון המציג את ההודעות הפופולריות שלך, הודעות אחרונות, הערות אחרונות tagcloud

en: A widget to display a link to your X profile and rss feed
he_IL: יישומון כדי להציג קישור לפרופיל twitter שלך הזנת rss

en: About
he_IL: אודות

en: Accepted formats: .ico, .png, .gif
he_IL: תבניות מקובלות:. ico,. png,. gif

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Accordion Image Size
he_IL: גודל תמונת אקורדיון

en: Accordion Slider
he_IL: מחוון אקורדיון

en: Activate Multiline?
he_IL: האם להפעיל שורות מרובות?

en: Activate animation on page load (might be preferable on large galleries)
he_IL: הפעלת הנפשה בטעינת עמוד (ייתכן שעדיף בגלריות גדולות)

en: Activate double opt-in?
he_IL: האם להפעיל את ההצטרפות הכפולה?

en: Activate for Smartphones and Tablets (browser width below 990px)
he_IL: הפעל עבור טלפונים חכמים טבליות (רוחב דפדפן מתחת 990px)

en: Activate only for Smartphones (browser width below 768px)
he_IL: הפעל רק עבור טלפונים חכמים (רוחב דפדפן מתחת 768px)

en: Activated
he_IL: מופעל

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add Cell
he_IL: הוסיף תא

en: Add Description
he_IL: להוסיף תיאור

en: Add Hotspot
he_IL: הוסף נקודה חמה

en: Add Images
he_IL: הוספת תמונה

en: Add New Portfolio Entry
he_IL: הוסף פרויקט חדש

en: Add Preview Images
he_IL: הוספת תמונות

en: Add Preview Text
he_IL: הוסף טקסט לתצוגה מקדימה

en: Add Table Column
he_IL: הוספת עמודת טבלה

en: Add Table Row
he_IL: הוסף שורת טבלה

en: Add a comment form and comments list to the template
he_IL: הוספת טופס תגובה ורשימת הערות לתבנית

en: Add a custom copyright text at the bottom of your site. eg:
he_IL: הוסף טקסט מותאם אישית של זכויות יוצרים בתחתית האתר שלך. למשל

en: Add a google map to your blog or site
he_IL: הוספת מפת גוגל לבלוג או לאתר שלך

en: Add a short caption to the table so visitors know what the data is about
he_IL: הוסף כיתוב קצר לטבלה כדי שהמבקרים ידעו על מה הנתונים

en: Add a small animation to the image when the user first scrolls to the image position. This is only to add some 'spice' to the site and only works in modern browsers
he_IL: הוסיפו הנפשה קטנה לתמונה כשהמשתמש גולל לראשונה את מיקום התמונה. זה רק כדי להוסיף קצת "ספייס" לאתר ועובד רק בדפדפנים המודרניים

en: Add a tooltip for this Icon. The tooltip will appear on mouse over
he_IL: הוסף תיאור כלי עבור סמל זה. תיאור הכלי יופיע על העכבר מעל

en: Add an IconBox title here
he_IL: הוסף כותרת IconBox כאן

en: Add an extra descriptive subheading above or below the actual heading
he_IL: הוספת כותרת תיאורי נוסף מעל או מתחת לכותרת בפועל

en: Add an icon to the element?
he_IL: האם להוסיף סמל לרכיב?

en: Add custom css class
he_IL: הוספת קלאס CSS מותאם אישית

en: Add item to cart (if item has variations the single product page will be opened)
he_IL: הוסף פריט לסל (אם הפריט כולל וריאציות דף המוצר היחיד ייפתח)

en: Add multiple Grid Rows below each other to create advanced grid layouts. Cells can be styled individually
he_IL: הוסף שורות רשת מרובות מתחת לזה כדי ליצור פריסות רשת מתקדמות. ניתן לעצב תאים בנפרד

en: Add multiple Images
he_IL: הוסיף תמונות מרובות

en: Add single image
he_IL: הוסף תמונה בודדת

en: Add single image or video
he_IL: הוספת תמונה או וידאו בודדת

en: Add some content for this IconBox
he_IL: הוסף תוכן לIconBox זה

en: Add some content to be displayed below the number
he_IL: הוסף חלק מהתוכן שיוצג מתחת למספר

en: Add the text that should be displayed in your header here
he_IL: הוסף את הטקסט שאמור להיות מוצג בכותרת שלך כאן

en: Add to Gallery
he_IL: הוסף לגלריה

en: Add your subheading here
he_IL: הוסף את כותרת לכאן

en: Add/Edit Contact Form Elements
he_IL: הוספה/עריכה של רכיבי טופס של איש קשר

en: Add/Edit Gallery
he_IL: הוסף/ערוך גלריה

en: Add/Edit List items
he_IL: הוספה/עריכה של פריטי רשימה

en: Add/Edit Map Locations
he_IL: הוספה/עריכה של מיקומי מפות

en: Add/Edit Progress Bars
he_IL: הוספה/עריכה של מייצגי התקדמות

en: Add/Edit Slides
he_IL: הוסף/ערוך שקופיות

en: Add/Edit Social Service or Icon Links
he_IL: הוספה/עריכה של שירות חברתי או קישורי סמלים

en: Add/Edit Tabs
he_IL: הוספת/עריכת לשוניות

en: Add/Edit Testimonial
he_IL: הוספת/עריכת חוות דעת

en: Add/Edit Toggles
he_IL: הוספה/עריכה של דו-מצבי

en: Add/Edit rotating text
he_IL: הוספה/עריכה של טקסט מסתובב

en: Add/Edit your hotspots.
he_IL: הוספת/עריכת נקודות חמות

en: Additional Description
he_IL: תיאור נוסף

en: Additional Functionality
he_IL: פונקציונליות נוספת

en: Additional Portfolio Settings
he_IL: הגדרות תיק נוספות

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address couldn't be found by Google, please add it manually
he_IL: כתובת לא נמצאה על ידי Google, נא להוסיף אותו באופן ידני

en: Adjust table to screen size
he_IL: התאמת טבלה לגודל מסך

en: Adjust to content width
he_IL: התאם לרוחב תוכן

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advanced Layerslider
he_IL: Layerslider מתקדם

en: Advanced Layout Editor
he_IL: עורך הפריסה ' מתקדם '

en: Advanced Styling
he_IL: סטיילינג מתקדם

en: Advertise here
he_IL: פרסם כאן

en: Ajax Portfolio Preview Settings
he_IL: הגדרות תצוגה מקדימה של תיק Ajax

en: Alert (Orange)
he_IL: התראה (כתום)

en: Align Center
he_IL: ליישר למרכז

en: Align Left
he_IL: ליישר שמאל

en: Align Right
he_IL: ליישר לימין

en: Alignment
he_IL: יישור

en: Alignment of the text
he_IL: היישור של הטקסט

en: Aligns the menu either to the left, the right or centers it
he_IL: יישור התפריט לשמאל, לימין או למרכזו

en: All
he_IL: הכל

en: All right!
he_IL: מוסכם.

en: Allowed Characters: Whitespace
he_IL: תווים מותרים: רווח לבן

en: Alternate Background Color
he_IL: צבע רקע חלופי

en: Alternate Background for menu hover, tables etc
he_IL: רקע חלופי לריחוף בתפריט, טבלאות וכו '

en: Always
he_IL: תמיד

en: Always Display
he_IL: הציג תמיד

en: Always Display attached to the main menu
he_IL: הצג תמיד מצורף לתפריט הראשי

en: Always Display floating on the side
he_IL: הצג תמיד צף בצד

en: Always Sticky
he_IL: דביק תמיד

en: Always display
he_IL: הציג תמיד

en: Always display caption
he_IL: הצג תמיד כיתוב

en: Always display the element
he_IL: הצג תמיד את הרכיב

en: Always double check your spelling.
he_IL: כדאי לבדוק את האיות.

en: An advertising widget that displays 1 big image
he_IL: רכיב widget מפרסום המציג תמונה אחת גדולה

en: An advertising widget that displays 2 images with 125 x 125 px in size
he_IL: רכיב widget מפרסם המציג 2 תמונות עם 125 x 125 px גודל

en: Animated Countdown
he_IL: הספירה לאחור אנימציה

en: Animated Numbers
he_IL: מספרים מונפשים

en: Animation
he_IL: הנפשה

en: Appearance
he_IL: מראה

en: Appearance -> Menus
he_IL: מראה-תפריטים >

en: Append Search Icon To Main Menu
he_IL: הוספת סמל חיפוש לתפריט הראשי

en: Appended static text
he_IL: טקסט סטטי מצורף

en: Apply A Link Or Buttons To The Slide
he_IL: האם להחיל קישור או לחצנים על השקופית?

en: Apply A Link To The Slide
he_IL: ליישם קישור לתמונה?

en: Apply Link to Image
he_IL: החלת קישור לתמונה

en: Apply link to icon and title
he_IL: כן, החל קישור לסמל ולכותרת

en: Apply link to the title
he_IL: לא, החל קישור לכותרת

en: Apply only to mouse hover state
he_IL: חל רק על מצב ריחוף בעכבר

en: Apply the same value to all?
he_IL: האם להחיל את אותו ערך על כולם?

en: Apply to Section:
he_IL: החל על מקטע:

en: Aqua
he_IL: אקווה

en: Archive
he_IL: ארכיון

en: Archive for category:
he_IL: ארכיון לקטגוריית :

en: Archive for date:
he_IL: ארכיון לתאריך :

en: Archive for month:
he_IL: ארכיון לחודש :

en: Archive for year:
he_IL: ארכיון לשנה :

en: Archive for:
he_IL: ארכיון עבור:

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Archives by Month:
he_IL: ארכיונים לפי חודש:

en: Archives by Subject:
he_IL: ארכיונים לפי נושא

en: Ascending Order
he_IL: סדר עולה

en: At least 100&percnt; of browser window height
he_IL: לפחות 100 & percnt; של גובה חלון הדפדפן

en: At least 25&percnt; of browser window height
he_IL: לפחות 25 & percnt; של גובה חלון הדפדפן

en: At least 50&percnt; of browser window height
he_IL: לפחות 50 & percnt; של גובה חלון הדפדפן

en: At least 75&percnt; of browser window height
he_IL: לפחות 75 & percnt; של גובה חלון הדפדפן

en: Attach one button
he_IL: לחצן ' צרף אחד '

en: Attach two buttons
he_IL: צרף שני לחצנים

en: Attachment
he_IL: קובץ מצורף

en: Attention
he_IL: שים לב

en: Attention when using self hosted HTML 5 Videos
he_IL: תשומת לב בעת שימוש בעצמי מתארח HTML 5 קטעי וידאו

en: Attention!
he_IL: שימו לב!

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author Archive
he_IL: ארכיון כותב :

en: Automated Schema.org HTML Markup
he_IL: Schema.org אוטומטי של סימון HTML

en: Automatic, based on screen width
he_IL: אוטומטי, בהתבסס על רוחב המסך

en: Autorespond Text
he_IL: טקסט Autorespond

en: Autorotation duration
he_IL: משך Autorotation

en: Available Lists
he_IL: רשימות זמינות

en: Available Pages
he_IL: דפים זמינים

en: Available form elements are: single line Input elements, Textareas, Checkboxes and Select-Dropdown menus.
he_IL: רכיבי טופס זמינים: רכיבי קלט של שורה אחת, Textareas, תיבות סימון ותפריטים נפתחים.

en: Avia Layout Builder
he_IL: אביה בונה פריסת

en: Background
he_IL: רקע

en: Background Attachment
he_IL: רקע מצורף

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Background Image Position
he_IL: מיקום תמונת רקע

en: Background Repeat
he_IL: חזרת הרקע

en: Background Video
he_IL: רקע וידאו

en: Background can either scroll with the page or be fixed
he_IL: הרקע יכול לגלול עם הדף או להיות קבוע

en: Background can either scroll with the page, be fixed or scroll with a parallax motion
he_IL: הרקע יכול לגלול עם הדף, להיות קבוע או לגלול עם תנועה פרלקסה

en: Background color for your site
he_IL: צבע רקע עבור האתר שלך

en: Banner Color Overlay (leave empty for no overlay)
he_IL: שכבת-על של צבע כרזה (השאר ריק ללא שכבת-על)

en: Banner Options
he_IL: אפשרויות כרזה

en: Base
he_IL: כללי

en: Behavior
he_IL: התנהגות

en: Below each Team Member you can add Icons that link to destinations like Facebook page, X account etc.
he_IL: מתחת לכל חבר צוות באפשרותך להוסיף סמלים המקשרים ליעדים כמו דף פייסבוק, טוויטר חשבון וכו '.

en: Big Top and Bottom Margins
he_IL: שוליים גדולים ועליונים

en: Big image only, other images can be accessed via lightbox
he_IL: תמונה גדולה בלבד. שאר התמונות נגישות דרך lightbox

en: Big image with thumbnails below
he_IL: תמונה גדולה עם תמונות ממוזערות מתחת

en: Black
he_IL: שחור

en: Blank Hotspot
he_IL: נקודה חמה ריקה

en: Block
he_IL: לחסום

en: Blog - Latest News
he_IL: בלוג - מאמרים אחרונים

en: Blog Content Length
he_IL: אורך הטקטס

en: Blog Grid Columns
he_IL: בלוג עמודות רשת

en: Blog Layout
he_IL: פריסת בלוג

en: Blog Meta Elements
he_IL: רכיבי מטה תג בבלוג

en: Blog Post Allowed HTML Tags
he_IL: הודעה בבלוג מותרת תגי HTML

en: Blog Post Author
he_IL: כותב הפוסט

en: Blog Post Category
he_IL: קטגוריית הפוסט

en: Blog Post Comment Count
he_IL: מספר התגובות בפוסט

en: Blog Post Date
he_IL: תאריך הפוסט

en: Blog Post Tags
he_IL: תגי בלוג

en: Blog Posts
he_IL: פוסט לבלוג

en: Blog Style
he_IL: סגנון בלוג

en: Blog Styling
he_IL: עיצוב בלוג

en: Blue
he_IL: כחול

en: Body Background Color
he_IL: צבע רקע הגוף

en: Body background
he_IL: רקע גוף

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Bookmarks
he_IL: סימניות

en: Border
he_IL: גבול

en: Border Color
he_IL: הגדרת הגבול (ב px)

en: Border Colors
he_IL: צבעי גבול

en: Border Radius
he_IL: הרדיוס של המסגרת

en: Border around the widget title
he_IL: גבול סביב הכותרת של רכיב widget

en: Border on top and bottom
he_IL: גבול בקצה העליון והתחתון

en: Borders between cells
he_IL: גבולות בין תאים

en: Borders on top and bottom
he_IL: גבולות בקצה העליון והתחתון

en: Borders on top and bottom and between cells
he_IL: גבולות בעליונים ובתחתונים ובין תאים

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Bottom Center
he_IL: מרכז תחתון

en: Bottom Centered
he_IL: במרכז התחתון

en: Bottom Framed
he_IL: ממוסגר התחתון

en: Bottom Left
he_IL: שמאל תחתון

en: Bottom Right
he_IL: ימין תחתון

en: Bottom left rotation
he_IL: סיבוב שמאלי תחתון

en: Bottom right rotation
he_IL: סיבוב ימני תחתון

en: Bottom to Top
he_IL: מלמטה למעלה

en: Bottom without Frame
he_IL: תחתון ללא מסגרת

en: Bottom-Left-Radius
he_IL: רדיוס שמאלי תחתון

en: Bottom-Right-Radius
he_IL: רדיוס הימני התחתון

en: Box Size
he_IL: גודל מירבי

en: Boxed
he_IL: פריסת "קופסה" רוחב מוגדר

en: Boxed Layout
he_IL: מבנה קופסה

en: Boxed Tabs
he_IL: מסגרת לשוניות

en: Boxed content block with borders
he_IL: מסגרת בלוק תוכן עם גבולות

en: Breadcrumb Hierarchy
he_IL: היררכיה לפירורי לחם

en: Breadcrumb parent page
he_IL: דף אב של סימני דרך

en: Build simple custom menu
he_IL: לבנות תפריט מותאם אישית פשוט

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button 1 Color
he_IL: צבע כפתור 1

en: Button 1 Label
he_IL: תווית לחצן 1

en: Button 1 Link
he_IL: קישור ללחצן 1?

en: Button 1 Link Target
he_IL: מטרת קישור ללחצן 1?

en: Button 2 Color
he_IL: צבע כפתור 2

en: Button 2 Label
he_IL: תווית לחצן 2

en: Button 2 Link
he_IL: ? קישור לכפתור 2

en: Button 2 Link Target
he_IL: לחצן 2 מטרה לקישור?

en: Button Color
he_IL: צבע הכפתור

en: Button Icon
he_IL: אייקון הכפתור

en: Button Label
he_IL: כתובית הכפתור

en: Button Position
he_IL: מיקום הכפתור

en: Button Row
he_IL: שורת כפתור

en: Button Size
he_IL: גודל הכפתור

en: Button Style (Bordered)
he_IL: סגנון לחצן (גבול)

en: Button Style (Colored)
he_IL: סגנון לחצן (צבעוני)

en: Button Title
he_IL: כותרת הכפתור

en: By default all menu items of the mobile menu are visible. If you activate this option they will be hidden and a user needs to click on the parent menu item to display the submenus
he_IL: כברירת מחדל, כל פריטי התפריט של התפריט הנייד גלויים. אם תפעיל אפשרות זו, הם יוסתרו והמשתמש יצטרך ללחוץ על פריט התפריט האב כדי להציג את תפריטי המשנה

en: By default the image stretches across the full width of the screen. You can deactivate this behavior and simply align it in the center of the slider
he_IL: כברירת מחדל, התמונה משתרעת על-פני הרוחב המלא של המסך. באפשרותך לבטל התנהגות זו וליישר אותה במרכז המחוון

en: By default the video will try to match the default slideshow size that was selected in the slider settings at 'Slideshow Image and Video Size'
he_IL: כברירת מחדל הוידאו ינסה להתאים לגודל ברירת המחדל של השקופיות שנבחרה בהגדרות הסליידר בחלק של ‘גודל מצגת תמונה ווידאו’

en: Calendar of Events
he_IL: לוח האירועים

en: Can be used for a job description
he_IL: ניתן לשימוש לתיאור העבודה

en: Caption
he_IL: כיתוב

en: Caption Appearance
he_IL: מראה כיתוב

en: Caption Font Color
he_IL: צבע גופן של כיתוב

en: Caption Overlay Background Color
he_IL: צבע רקע של כיתוב בשכבת-על

en: Caption Overlay Opacity
he_IL: אטימות שכבת-על של כיתוב

en: Caption Positioning
he_IL: מיקום כיתוב

en: Caption Text
he_IL: טקסט מורחב

en: Caption Title
he_IL: כותרת כיתוב

en: Caption Title Font Size
he_IL: גודל גופן של כותרת הכיתוב

en: Caption custom font size?
he_IL: האם לכתוב כיתוב בגודל גופן מותאם אישית?

en: Catalogue
he_IL: Catalogue.

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category Styling
he_IL: סגנון הקטגוריה

en: Cell Padding
he_IL: מרווח תא

en: Cells appear beside each other, just like on large screens
he_IL: תאים מופיעים זה לצד זה, בדיוק כמו במסכים גדולים

en: Center
he_IL: מרכז

en: Center Center
he_IL: מרכז מרכז

en: Center Content
he_IL: תוכן מרכז

en: Center Framed
he_IL: מרכוז ממוסגר

en: Center Left
he_IL: وسط چپ

en: Center Left
he_IL: وسط چپ

en: Center Right
he_IL: وسط راست

en: Center Text Column
he_IL: מרכז עמודת טקסט

en: Center without Frame
he_IL: מרכז ללא מסגרת

en: Centered
he_IL: ממורכז

en: Change
he_IL: החלף

en: Change Image
he_IL: שינוי תמונה

en: Change Password
he_IL: שנה סיסמה

en: Change layout
he_IL: שנה מבנה

en: Change the alignment of title and excerpt here
he_IL: שינוי היישור של כותרת ומובאה כאן

en: Change the styling for all &lt;blockquote&gt; tags
he_IL: שינוי הסגנון עבור כל התגים &lt; blockquote &gt;

en: Change the styling for all &lt;mark&gt; tags
he_IL: שינוי הסגנון עבור כל התגיות &lt; mark &gt;

en: Change the styling for all &lt;strong&gt; tags
he_IL: שינוי הסגנון עבור כל התגים &lt; סטרונג &gt;

en: Change the styling for all &lt;u&gt; (underline) tags
he_IL: שינוי הסגנון עבור כל תגי &lt; u &gt; (קו תחתון)

en: Change the styling for all Heading tags
he_IL: שינוי הסגנון עבור כל תגי הכותרת

en: Change the styling for the overlay that appears when you place your mouse cursor above a linked image
he_IL: שינוי הסגנון של כיסוי ההדפסה המופיע בעת מיקום סמן העכבר מעל תמונה מקושרת

en: Change the styling for the small bar above the main menu which can contain social icons, a second menu and a phone number
he_IL: לשנות את הסטיילינג עבור הבר הקטן מעל התפריט הראשי אשר יכול להכיל סמלים חברתיים, תפריט שני ומספר טלפון

en: Change the styling for your H1 Tag
he_IL: שנה את הסטיילינג עבור התג H1

en: Change the styling for your H2 Tag
he_IL: שנה את הסגנון לתג H2

en: Change the styling for your H3 Tag
he_IL: לשנות את הסטיילינג עבור תג H3 שלך

en: Change the styling for your H4 Tag
he_IL: שינוי הסגנון עבור תג H4

en: Change the styling for your H5 Tag
he_IL: שינוי הסגנון עבור תג H5

en: Change the styling for your H6 Tag
he_IL: שינוי הסגנון עבור תג H6

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider caption
he_IL: שנה את הסטיילינג לכיתוב מסך מלא, fullwidth ומחוון קל

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider title
he_IL: שנה את הסטיילינג לכותרת במסך מלא, fullwidth ומחוון קל

en: Change the styling for your main menu dropdown links
he_IL: שנה את הסטיילינג עבור הקישורים הנפתחים בתפריט הראשי

en: Change the styling for your main menu links
he_IL: שינוי הסגנון עבור קישורי התפריט הראשי שלך

en: Change the styling of your buttons
he_IL: שינוי הסגנון של הלחצנים

en: Change the styling of your iconlist
he_IL: לשנות את הסטיילינג של סוג iconlist שלך

en: Change the styling of your widget title
he_IL: שינוי הסגנון של כותרת רכיב widget

en: Change the width of your elements and let them appear beside each other instead of underneath
he_IL: לשנות את רוחב הרכיבים שלך ולתת להם להופיע אחד ליד השני במקום מתחת

en: Check API Key
he_IL: בדוק את מפתח ה-API

en: Check API key here
he_IL: בדוק את מפתח ה-API כאן

en: Check Key again & renew Lists
he_IL: מפתח בדוק שוב &gt; מחדש רשימות

en: Check if excerpt/caption of the slide should also be displayed
he_IL: בדוק אם יש להציג גם קטע/כיתוב של השקופית

en: Check if prepended, rotating and appended text should each be displayed on its own line
he_IL: בדוק אם נוסף, מסתובב וטקסט מצורף צריך להיות מוצג בשורה משלו

en: Check if you always want to show the tooltips on mobile phones below the image. Recommended if your tooltips contain a lot of text
he_IL: בדוק אם ברצונך תמיד להציג את תיאורי העצות בטלפונים ניידים מתחת לתמונה. מומלץ אם תיאורי הכלי שלך מכילים הרבה טקסט

en: Check if you want people to confirm their email address before being subscribed (highly recommended)
he_IL: בדוק אם ברצונך שאנשים יאשרו את כתובת הדוא ל שלהם לפני ההרשמה (מומלץ מאוד)

en: Check if you want to disable autorotation when the last slide/image is displayed
he_IL: יש לסמן כדי לבטל את ההתקדמות האוטומטית אחרי הצגת השקופית האחרונה

en: Check if you want to disable the shortcode processing for this code block
he_IL: בדוק אם ברצונך להפוך את העיבוד shortcode לבלתי זמין עבור גוש קוד זה

en: Check if you want to display a transparent color and/or pattern overlay above your section background image/video
he_IL: בדוק אם ברצונך להציג צבע שקוף ו/או כיסוי דפוס מעל תמונת הרקע של המקטע/וידאו

en: Check if you want to enable multiple answers
he_IL: בדוק אם ברצונך לאפשר תשובות מרובות

en: Check if you want to hide form labels above the form elements. The form will instead try to use an inline label (not supported on old browsers)
he_IL: יש לסמן כאן כדי להסתיר את תוויות השדות המופיעות מעל כל שדה בטופס. הטופס ינסה להציג תווית בתוך השדה עצמו (דבר שאינו נתמך בגרסאות עתיקות של אקספלורר).

en: Check if you want to hide the controls (works for youtube and self hosted videos)
he_IL: בדוק אם ברצונך להסתיר את הפקדים (עובד עבור youtube וסרטי וידאו מתארחים בעצמי)

en: Check if you want to hide this form element
he_IL: בדוק אם ברצונך להסתיר רכיב טופס זה

en: Check if you want to loop the video (instead of showing the next slide the video will play from the beginning again)
he_IL: בדוק אם ברצונך לבצע בלולאה את הווידאו (במקום להציג את השקופית הבאה, הווידאו יושמע מההתחלה)

en: Check if you want to mute the video
he_IL: בדוק אם ברצונך להשתיק את הווידאו

en: Check if you want to show a button at the bottom of the section that takes the user to the next section by scrolling down
he_IL: יש לסמן כאן כדי להציג כפתור בתחתית הסליידר אשר לחיצה עליו תגלול את הגולש למקטע הבא

en: Check if you want to show a button at the bottom of the slider that takes the user to the next section by scrolling down
he_IL: יש לסמן כאן כדי להציג כפתור בתחתית הסליידר אשר לחיצה עליו תגלול את הגולש למקטע הבא

en: Check out the
he_IL: בדוק את ה

en: Check to display
he_IL: סמן להצגה

en: Check to display the social icons defined in
he_IL: בדוק כדי להציג את הסמלים החברתיים שהוגדרו ב

en: Check to display the tooltip by default. If unchecked user must click the marker to show the tooltip
he_IL: בדוק כדי להציג את תיאור הכלי כברירת מחדל. אם משתמש לא משיק חייב ללחוץ על סמן העכבר כדי להציג את תיאור הכלי

en: Check to enable the default lightbox that opens once you click a link to an image. Uncheck only if you want to use your own modal window plugin
he_IL: בדוק כדי להפוך את lightbox ברירת המחדל לזמין שנפתח לאחר לחיצה על קישור לתמונה. בטל בדיקה רק אם ברצונך להשתמש בתוסף חלון מודאלי משלך

en: Check to only display icon on hover
he_IL: סמן את סמל התצוגה רק בריחוף

en: Check your spelling.
he_IL: חשוב לבדוק את האיות לטעויות כתיב.

en: Choose Another Video (HTML5 Only)
he_IL: בחר וידאו אחר (HTML5 בלבד)

en: Choose Image
he_IL: לבחור תמונה

en: Choose Template Name
he_IL: בחירת שם תבנית

en: Choose Video
he_IL: בחר וידאו

en: Choose a color for your button here
he_IL: נא לבחור את הצבע עבור הכפתור שלך

en: Choose a color for your heading area here
he_IL: בחר צבע עבור אזור הכותרת שלך כאן

en: Choose a color for your progress bar here
he_IL: בחר צבע עבור סרגל ההתקדמות שלך כאן

en: Choose a color for your second button here
he_IL: בחר צבע ללחצן השני כאן

en: Choose a custom sidebar for this entry
he_IL: בחר סרגל צידי מותאם אישית עבור ערך זה

en: Choose a predefined color scheme here. You can edit the settings of the scheme below then.
he_IL: בחר ערכת צבעים מוגדרת מראש כאן. באפשרותך לערוך את ההגדרות של הערכה להלן.

en: Choose another Image
he_IL: בחר תמונה אחרת

en: Choose here, how to align your image
he_IL: בחר כאן, כיצד ליישר את התמונה

en: Choose here, how to align your text
he_IL: בחר כאן, כיצד ליישר את הטקסט

en: Choose here, if you want to display the event title
he_IL: ניתן לבחור כאן אם להציג את כותרת האירוע או לא

en: Choose how the cells inside the grid should behave on mobile devices and small screens
he_IL: בחר כיצד התאים בתוך הרשת צריכים להתנהג במכשירים ניידים ובמסכים קטנים

en: Choose if and how you want to display your related entries. (Related entries are based on tags. If a post does not have any tags then no related entries will be shown)
he_IL: בחר אם וכיצד ברצונך להציג את הערכים הקשורים. (ערכים קשורים מבוססים על תגים. אם להודעה אין תגים כלשהם אז לא יוצגו ערכים קשורים)

en: Choose if the table should be used to display tabular data or to display pricing options. (Difference: Pricing tables are flashier and try to stand out)
he_IL: בחר אם יש להשתמש בטבלה כדי להציג נתונים טבלאיים או להציג אפשרויות תמחור. (ההבדל: טבלאות תמחור הם flashier ומנסים להתבלט)

en: Choose if you want to display a modern 16:9 or classic 4:3 Video, or use a custom ratio
he_IL: בחר אם ברצונך להציג וידאו מודרני 16:9 או קלאסי 4:3, או השתמש ביחס מותאם אישית

en: Choose if your layout grid should display any border
he_IL: בחר אם רשת הפריסה שלך אמורה להציג גבול כלשהו

en: Choose image and Video size for your slideshow.
he_IL: בחר תמונה וגודל וידאו עבור המצגת שלך.

en: Choose image size for Portfolio Grid Images
he_IL: בחרו ' גודל תמונה ' לתמונות רשת התיק

en: Choose image size for Preview Image
he_IL: בחירת גודל תמונה לתצוגה מקדימה של תמונה

en: Choose image size for the Big Preview Image
he_IL: בחירת גודל תמונה לתמונת התצוגה המקדימה הגדולה

en: Choose image size for the small preview thumbnails
he_IL: בחירת גודל תמונה לתמונות התצוגה המקדימה הקטנות

en: Choose image size for your slideshow.
he_IL: בחר גודל תמונה עבור מצגת השקופיות שלך.

en: Choose the Portfolio Grid image size manually (select thumbnail size)
he_IL: בחירת גודל תמונת רשת הפורטפוליו באופן ידני (בחירת גודל תמונה ממוזערת)

en: Choose the alignment of your button here
he_IL: בחר את היישור של הלחצן שלך כאן

en: Choose the alignment of your icon here
he_IL: בחר את היישור של הסמל שלך כאן

en: Choose the archive sidebar position here. This setting will be applied to all archive pages
he_IL: בחר את מיקום הסרגל הצידי בארכיון כאן. הגדרה זו תחול על כל עמודי הארכיון

en: Choose the blog post sidebar position here. This setting will be applied to single blog posts
he_IL: בחר את תפקיד הסרגל הצידי בבלוג כאן. הגדרה זו תחול על הודעות בלוג בודדות

en: Choose the blog sidebar position here. This setting will be applied to the blog page
he_IL: בחר את מיקום התיבה הצידית של הבלוג כאן. הגדרה זו תחול על דף הבלוג

en: Choose the blog styling here.
he_IL: יש לבחור עיצוב בלוג

en: Choose the categories you want to display (multiple selection possible):
he_IL: בחר את הקטגוריות שברצונך להציג (ניתן לבחור פריטים מרובים)

en: Choose the color for your box here
he_IL: בחר את הצבע עבור התיבה שלך כאן

en: Choose the column count of your Gallery
he_IL: בחר את מספר העמודות של הגלריה שלך

en: Choose the default blog layout here.
he_IL: בחר את פריסת הבלוג המהווה ברירת מחדל כאן.

en: Choose the default page layout here. You can change the setting of each individual page when editing that page
he_IL: בחר את פריסת הדף המהווה ברירת מחדל כאן. באפשרותך לשנות את ההגדרה של כל עמוד בודד בעת עריכת דף זה

en: Choose the layout of your Gallery
he_IL: בחר את הפריסה של הגלריה שלך

en: Choose the maximum number of products to display
he_IL: בחר את המספר המירבי של מוצרים להצגה

en: Choose the preview image size manually (select thumbnail size)
he_IL: בחירת גודל התמונה המקדימה באופן ידני (בחירת גודל תמונות ממוזערות)

en: Choose the saturation of your map
he_IL: בחר את רוויית המפה שלך

en: Choose the single post style here.
he_IL: בחר את סגנון ההודעה הבודד כאן.

en: Choose the size of the image that loads into the slideshow.
he_IL: בחר את גודל התמונה הנטענת לתוך מצגת השקופיות.

en: Choose the size of your box here
he_IL: בחרו בגודל התיבה שלכם כאן

en: Choose the size of your button here
he_IL: בחרו בגודל הלחצן שלכם כאן

en: Choose the vertical alignment of your cells content.
he_IL: בחר את היישור האנכי של תוכן התאים.

en: Choose the zoom of the map on a scale from 1 (very far away) to 19 (very close)
he_IL: לבחור את הזום של המפה על סולם מ 1 (רחוק מאוד) כדי 19 (קרוב מאוד)

en: Choose which products you want to display
he_IL: בחר אילו מוצרים ברצונך להציג

en: Circle (image height and width must be equal)
he_IL: עיגול (גובה התמונה והרוחב חייבים להיות שווים)

en: City
he_IL: עיר

en: City:
he_IL: עיר:

en: Click here to add your own text
he_IL: לחץ כאן כדי להוסיף טקסט משלך

en: Click here to enter an address.
he_IL: לחץ כאן כדי להזין כתובת.

en: Click me
he_IL: הקליקו עלי

en: Click the button to generate and download a config file which contains the theme settings. You can use the config file to import the theme settings on another sever.
he_IL: לחץ על הלחצן כדי ליצור ולהוריד קובץ config המכיל את הגדרות ערכת הנושא. באפשרותך להשתמש בקובץ config כדי לייבא את הגדרות ערכת הנושא בניתוק אחר.

en: Click to import
he_IL: לחץ כדי לייבא

en: Click to order products ascending
he_IL: סדר מוצרים עולה

en: Click to order products descending
he_IL: סדר מוצאים יורד

en: Clone Cell
he_IL: שכפל תא

en: Clone Column
he_IL: שיבוט עמודה

en: Clone Element
he_IL: שכפול אלמנטים

en: Clone Row
he_IL: שורת השכפול

en: Clone Section
he_IL: מקטע לשכפול

en: Close
he_IL: סגור

en: Code Block
he_IL: חסימת קוד

en: Code Block Content. Add your own HTML/CSS/Javascript here
he_IL: תוכן בלוק קוד. הוספת HTML/CSS משלך כאן

en: Code Wrapper Element
he_IL: רכיב עוטף קוד

en: Code Wrapper Element Attributes
he_IL: תכונות אלמנט של עטיפת קוד

en: Color
he_IL: צבע

en: Color Saturation
he_IL: ניווט

en: Color Section
he_IL: מקטע ' צבע

en: Colored Buttons
he_IL: לחצנים צבעוניים

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Columns in this row can either have a height based on their content or all be of equal height based on the largest column
he_IL: לעמודות בשורה זו יש גובה המבוסס על התוכן שלהן או שכולן בגובה שווה המבוססות על העמודה הגדולה ביותר

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Comment Count
he_IL: מספר תגובות

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Comments Disabled
he_IL: לא ניתן להגיב

en: Comments are closed.
he_IL: תגובות סגורות

en: Conditional CSS Class
he_IL: קלאס CSS מותנה

en: Conditional Display
he_IL: תצוגה מותנית

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Contact Form Captcha
he_IL: צור קשר עם Captcha טופס

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content + Sidebar Width
he_IL: תוכן + רוחב סרגל הצד

en: Content Alignment
he_IL: יישור תוכן

en: Content Elements
he_IL: מרכיב תוכן

en: Content Font Size
he_IL: גודל גופן התוכן

en: Content Slider
he_IL: סליידר תוכן

en: Content block
he_IL: בלוק תוכן

en: Content | Sidebar Ratio
he_IL: תוכן התוכנה | יחס סרגל צידי

en: Copyright
he_IL: ‫Copyright

en: Could not connect to Mailchimp with this API Key. Please try again with a different key
he_IL: לא היתה אפשרות להתחבר לMailchimp עם מפתח API זה. נא נסה שנית עם מפתח אחר

en: Could not load the template. You might want to try and reload the page
he_IL: לא היתה אפשרות לטעון את התבנית. ייתכן שתרצה לנסות לטעון מחדש את הדף

en: Country
he_IL: מדינה

en: Country:
he_IL: מדינה:

en: Create New Sidebar Widget Areas
he_IL: יצירת אזורים חדשים של רכיב Widget מהסרגל הצידי

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images
he_IL: יצירת גלריה חדשה על-ידי בחירה בקיים או בהעלאת תמונות חדשות

en: Create a new Preview Gallery or Slideshow by selecting existing or uploading new images
he_IL: ניתן ליצור גלריה חדשה על ידי בחירת תמונות קיימות במדיה, או על ידי העלאת תמונות חדשות

en: Create some progress bars
he_IL: יצירת מספר מייצגי התקדמות

en: Creates a Testimonial Grid
he_IL: יצירת רשת המלצה

en: Creates a colored button
he_IL: צור כפתור צבעוני

en: Creates a colored button that stretches across the full width
he_IL: יצירת לחצן צבעוני הנמתח על-פני הרוחב המלא

en: Creates a content block with icon to the left or above
he_IL: יצירת בלוק תוכן עם סמל משמאל או מעלה

en: Creates a custom gallery
he_IL: יצירת גלריה מותאמת אישית

en: Creates a customizable contact form
he_IL: יצירת טופס איש קשר הניתן להתאמה אישית

en: Creates a data or pricing table
he_IL: יצירת טבלת נתונים או מחירים

en: Creates a delimiter/whitespace to separate elements
he_IL: יצירת מפריד/רווח לבן כדי להפריד בין רכיבים

en: Creates a grid of portfolio excerpts
he_IL: יצירת רשת של מקטעים מתיק

en: Creates a list with nice icons beside
he_IL: יצירת רשימה עם סמלים נחמדים לצד

en: Creates a mailschimp signup form
he_IL: יצירת טופס הרשמה לmailschimp

en: Creates a notification box to inform visitors
he_IL: יצירת תיבת הודעה שתיידע את המבקרים

en: Creates a notification box with call to action button
he_IL: יצירת תיבת הודעה עם לחצן ' קריאה לפעולה '

en: Creates a pricing list
he_IL: יצירת רשימת תמחור

en: Creates a section with unique background image and colors
he_IL: יצירת מקטע עם תמונת רקע וצבעים ייחודיים

en: Creates a single column with 20&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 20 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 25&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 25 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 33&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 33 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 40&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 40 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 50&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 50 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 60&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 60 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 67&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 67 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 75&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 75 & percnt; רוחב

en: Creates a single column with 80&percnt; width
he_IL: יצירת עמודה בודדת עם 80 & percnt; רוחב

en: Creates a single full width column
he_IL: יצירת עמודה בעלת רוחב מלא בודד

en: Creates a special Heading
he_IL: יוצר כותרת מיוחדת

en: Creates a tabbed content area
he_IL: יצירת אזור תוכן עם כרטיסיות

en: Creates a text rotator for dynamic headings
he_IL: יוצר כותרת דינאמית עם טקסט מתחלף

en: Current window (_self)
he_IL: חלון נוכחי (_self)

en: Currently only text and dropdown elements are supported properly
he_IL: כרגע רק רכיבים של טקסט ורשימה נפתחת נתמכים כראוי

en: Currently:
he_IL: כרגע:

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom Background Color
he_IL: צבע רקע מותאם אישית עבור עמוד

en: Custom Background Image
he_IL: תמונת רקע מותאמת אישית

en: Custom Border Color
he_IL: צבע גבול מותאם  אישית

en: Custom Caption Content Font Color
he_IL: צבע גופן של כיתוב מותאם אישית

en: Custom Caption Title Font Color
he_IL: צבע גופן של כותרת כיתוב מותאם אישית

en: Custom Color
he_IL: צבע מותאם אישית

en: Custom Colors
he_IL: התאמת צבעים

en: Custom Content Font Color
he_IL: צבע גופן של תוכן מותאם אישית

en: Custom Elements
he_IL: רכיבים מותאמים אישית

en: Custom Font Color
he_IL: צבע גופן מותאם אישית

en: Custom HTML: Add a Description
he_IL: HTML מותאם אישית: הוספת תיאור

en: Custom Icon Color
he_IL: צבע סמל מותאם אישית

en: Custom Link
he_IL: קישור מותאם אישית

en: Custom Logo for preloader
he_IL: לוגו מותאם אישית לטעינה מראש

en: Custom Map Marker Image
he_IL: תמונת סמן המפה המותאמת אישית

en: Custom Map Marker Image Size
he_IL: גודל תמונה של סמן המפה המותאמת אישית

en: Custom Overlay Color
he_IL: צבע כיסוי מותאם אישית

en: Custom Pattern
he_IL: תבניות

en: Custom Pulse Color
he_IL: צבע פולס מותאם אישית

en: Custom Ratio
he_IL: יחס מותאם אישית:

en: Custom Title Font Color
he_IL: צבע גופן מותאם אישית של כותרת

en: Custom Widget Area
he_IL: אזור ווידג’טים מותאם אישית

en: Dark
he_IL: כהה

en: Dark Transparent
he_IL: שקוף כהה

en: Dark transparent
he_IL: שקוף כהה

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Date
he_IL: תאריך

en: Day
he_IL: יום

en: Days
he_IL: ימים

en: Deactivate offset
he_IL: ביטול פעולה של היסט

en: Deactivate schema.org markup
he_IL: בטל הפעלת סימון schema.org

en: Decrease Column Size
he_IL: הקטנת גודל העמודה

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default (Big List)
he_IL: ברירת מחדל (רשימה גדולה)

en: Default (Business)
he_IL: ברירת מחדל (עסקים)

en: Default (with borders, active menu indicator and slightly transparent)
he_IL: ברירת מחדל (עם גבולות, מחוון תפריט פעיל ושקוף במקצת)

en: Default Background color
he_IL: צבע רקע המהווה ברירת מחדל

en: Default Color
he_IL: ××××:

en: Default Column
he_IL: עמודת ברירת המחדל

en: Default Editor
he_IL: עורך ברירת המחדל

en: Default Layout - set in
he_IL: ברירת מחדל להגדרת פריסה ב

en: Default Order
he_IL: מיון דיפולטיבי

en: Default Padding
he_IL: ריווח ברירת מחדל

en: Default Row
he_IL: שורה המהווה ברירת מחדל

en: Default Size
he_IL: ×××× ××¨××¨×ª ××××

en: Default Style
he_IL: סגנון ברירת המחדל

en: Default display (at the bottom of the elements image)
he_IL: תצוגת ברירת מחדל (בתחתית תמונת הרכיבים)

en: Default inline style
he_IL: סגנון ברירת מחדל של שורה

en: Default with drop shadow
he_IL: ברירת מחדל עם הצללה

en: Default without buttons
he_IL: ברירת מחדל ללא לחצנים

en: Default:
he_IL: ברירת מחדל:

en: Default: Each cell is displayed on its own
he_IL: ברירת מחדל: כל תא מוצג בעצמו

en: Define Blog Grid Layout
he_IL: הגדרת פריסת רשת בלוג

en: Define Custom Colors
he_IL: הגדרת צבעים מותאמים אישית

en: Define a minimum height for the section. Content within the section will be centered vertically within the section.
he_IL: הגדר גובה מינימלי עבור המקטע. התוכן בתוך המקטע ימורכז באופן אנכי בתוך המקטע

en: Define a minimum height for the section. Use a pixel value. eg: 500px
he_IL: הגדר גובה מינימלי עבור המקטע. השתמש בערך פיקסל. למשל: 500px

en: Define the sections top and bottom padding
he_IL: הגדרת המקטעים ' ריווח עליונים ותחתונים '

en: Defines the styling of the iconbox and the position of the icon
he_IL: מגדיר את הסגנון של הiconbox ומיקום הסמל

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Cell
he_IL: מחיקת תא

en: Delete Column
he_IL: למחוק עמודה

en: Delete Element
he_IL: למחוק רכיב

en: Delete Row
he_IL: למחוק שורה

en: Delete Section
he_IL: המקטע ' מחק '

en: Demo Images included:
he_IL: תמונות הדגמה כללו:

en: Demo Import
he_IL: האתר הוא על מצב הדגמה

en: Depending on the size you selected above, preview images might differ in size. Should the theme force them to display at exactly the same size?
he_IL: בהתאם לגודל שבחרת לעיל, תמונות בתצוגה מקדימה עשויות להיות שונות בגודלן. האם על ערכת הנושא לאלץ אותם להציג באותו גודל בדיוק?

en: Descending Order
he_IL: סדר יורד

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description Column
he_IL: עמודת תיאור

en: Description Font Color
he_IL: צבע פונט טקסט התיאור

en: Description above title
he_IL: תיאור מעל הכותרת

en: Description below title
he_IL: תיאור להלן כותרת

en: Dimensions
he_IL: מידות

en: Disable Autoplay
he_IL: הפוך הפעלה אוטומטית ללא זמינה

en: Disable Item?
he_IL: לבטל פריט?

en: Disable Overlay
he_IL: הפוך כיסוי ללא זמין

en: Disable Shortcode Processing
he_IL: הפוך עיבוד Shortcode ללא זמין

en: Disable related entries
he_IL: בטל ערכים קשורים

en: Disabled
he_IL: כבוי

en: Display
he_IL: הצג

en: Display "Load More" Button
he_IL: הצגת כפתור "טען עוד"

en: Display A Border Around Images
he_IL: האם להציג גבול מסביב לתמונות?

en: Display Element Heading?
he_IL: האם להציג כותרת רכיב?

en: Display Entries from:
he_IL: הצג ערכים מ:

en: Display Event Title?
he_IL: הצג כותרת אירוע

en: Display Excerpt
he_IL: מובאה לתצוגה

en: Display Excerpt and Title below the preview image?
he_IL: האם להציג קטע וכותרת מתחת לתמונת התצוגה המקדימה?

en: Display Excerpt?
he_IL: האם להציג קטע?

en: Display Floating on the side, but only once product was added to the cart
he_IL: הצג צף בצד, אבל רק פעם אחת המוצר התווסף לסל

en: Display Images as either gallery, slideshow or as a list below each other
he_IL: הצגת תמונות בתור גלריה, מצגת או רשימת תמונות

en: Display Neither
he_IL: הציג לא

en: Display Pagination
he_IL: הצגת עימוד

en: Display Preview Images
he_IL: הצגת תמונות תצוגה מקדימה

en: Display Tabs for each category selected above?
he_IL: האם להציג כרטיסיות עבור כל קטגוריה שנבחרה לעיל?

en: Display Tabs on the left
he_IL: כרטיסיות תצוגה משמאל

en: Display Tabs on the right
he_IL: הצגת כרטיסיות מימין

en: Display Thumbnails?
he_IL: הצגת תמונות ממוזערות

en: Display Title
he_IL: להציג כותרת

en: Display Title and Excerpt
he_IL: הצגת כותרת ומובאה

en: Display Tooltip by default
he_IL: הצגת תיאור כלי כברירת מחדל

en: Display Video in default mode, black borders may occur but the whole video will be visible
he_IL: הצגת וידאו במצב ברירת מחדל, גבולות שחורים עשויים להתרחש אך הווידאו כולו יהיה גלוי

en: Display Zoom Control?
he_IL: האם להציג בקרת גודל תצוגה?

en: Display a Grid of Product Entries
he_IL: הצגת רשת של ערכי מוצרים

en: Display a Layerslider Slideshow
he_IL: הצגת מצגת Layerslider

en: Display a List of Product Entries
he_IL: הצגת רשימה של ערכי מוצרים

en: Display a Route by entering a address here. (If address is added Zoom will be ignored)
he_IL: הצג נתיב על-ידי הזנת כתובת כאן. (אם הכתובת תתעלם מתצוגה מוקטנת)

en: Display a Slideshow of Post Entries
he_IL: הצגת שקופיות של ערכי פוסט

en: Display a Slideshow of Product Entries
he_IL: הצגת שקופיות של ערכי מוצר

en: Display a Slideshow of featured images from various posts
he_IL: הצגת שקופיות של תמונות נבחרות מהצבות שונות

en: Display a button to open menu (works best for menus with a lot of menu items)
he_IL: הצגת לחצן לפתיחת תפריט (מתאים ביותר עבור תפריטים עם פריטים רבים בתפריט)

en: Display a caption overlay?
he_IL: האם להציג שכבת-על של כיתוב?

en: Display a content slider element
he_IL: הצגת רכיב של מחוון התוכן

en: Display a countdown to a specific date
he_IL: הצג ספירה לאחור לתאריך ספציפי

en: Display a countdown to the next upcoming event
he_IL: מציג ספירה לאחור לאירוע הקרוב הבא

en: Display a fullscreen slideshow element
he_IL: הצגת רכיב מצגת במסך מלא

en: Display a fullwidth Revolution Slider
he_IL: הצגת מחוון המהפכה fullwidth

en: Display a fullwidth masonry/grid gallery
he_IL: הצגת fullwidth בנייה/גלריה רשת

en: Display a fullwidth masonry/grid with blog entries
he_IL: הצגת בנייה fullwidth/רשת עם ערכי הבלוג

en: Display a google map with one or multiple locations
he_IL: הצגת מפת גוגל עם מיקומים אחד או מספר

en: Display a image caption on hover
he_IL: הצגת כיתוב תמונה בריחוף

en: Display a list of related products and/or up-sells
he_IL: הצגת רשימה של מוצרים נלווים ו/או למעלה-מוכרים

en: Display a partner/logo Grid or Slider
he_IL: הצגת רשת או מחוון של שותף/סמל

en: Display a scroll down arrow
he_IL: הצגת גלילה למטה חץ

en: Display a short message on the same page
he_IL: הצגת הודעה קצרה באותו עמוד

en: Display a sidebar navigation for all nested subpages of a page automatically?
he_IL: האם להציג ניווט בסרגל צידי עבור כל עמודי המדפים המקוננים של דף באופן אוטומטי?

en: Display a simple fullwidth slideshow element
he_IL: הצגת אלמנט פשוט של שקופיות fullwidth

en: Display a simple slideshow element
he_IL: הצגת רכיב מצגת שקופיות פשוט

en: Display a small arrow that points down to the next section
he_IL: הצגת חץ קטן המצביע אל המקטע הבא

en: Display a small styling shadow at the top of the section
he_IL: הצגת צל סטיילינג קטן בחלק העליון של המקטע

en: Display a sub menu
he_IL: הצגת תפריט משנה

en: Display a team members image with additional information
he_IL: הצגת תמונה של חברי צוות עם מידע נוסף

en: Display a video
he_IL: הציג וידאו

en: Display an accordion slider with images or post entries
he_IL: הצגת מחוון אקורדיון עם תמונות או ערכי post

en: Display an animated Number with subtitle
he_IL: הצגת מספר מונפש באמצעות כתוביות

en: Display an icon with optional hover effect
he_IL: הצגת סמל עם אפקט ריחוף אופציונלי

en: Display as centered overlay (overlays the image)
he_IL: תצוגה כשכבת-על ממורכזת (שכבת-על של התמונה)

en: Display blog posts
he_IL: הצג הצבות בלוג

en: Display border
he_IL: הצגת גבול

en: Display entries from a custom taxonomy
he_IL: הצגת ערכים מטקסונומיה מותאמת אישית

en: Display entries in a magazine like fashion
he_IL: הצגת ערכים במגזין כמו אופנה

en: Display full menu (works best if you only got a few menu items)
he_IL: הצג תפריט מלא (עובד הכי טוב אם יש לך רק כמה פריטים בתפריט)

en: Display in main header area
he_IL: תצוגה באזור הכותרת הראשית

en: Display in top bar at the left
he_IL: הצגה בסרגל העליון משמאל

en: Display in top bar at the right
he_IL: הצג בסרגל העליון מימין

en: Display on mouse hover
he_IL: תצוגה בעכבר לרחף

en: Display one of the themes widget areas
he_IL: הצגת אחד מאזורי רכיב widget מסוגי נושאים

en: Display only breadcrumbs
he_IL: הצגת פירורי לחם בלבד

en: Display only on active slides
he_IL: הציג רק בשקופיות פעילות

en: Display only the footer widgets (no socket)
he_IL: הצג רק את יישומוני הכותרת התחתונה (ללא שקע)

en: Display only the socket (no footer widgets)
he_IL: הצג רק את השקע (אין יישומונים של כותרת תחתונה)

en: Display only title
he_IL: הצג כותרת בלבד

en: Display options
he_IL: אפשרויות תצוגה

en: Display order
he_IL: הצג הזמנות

en: Display product image and description as fullwidth page banner
he_IL: הצגת תמונת מוצר ותיאור כfullwidth עמוד

en: Display related products only
he_IL: הצגת מוצרים נלווים בלבד

en: Display settings for this element when viewed on smaller screens
he_IL: הצגת הגדרות עבור רכיב זה בעת תצוגה במסכים קטנים יותר

en: Display shadow
he_IL: הצגת צל

en: Display small icon at the left side of the title
he_IL: הצגת סמל קטן בצד שמאל של הכותרת

en: Display subheading above
he_IL: הצג כותרת מעל

en: Display subheading below
he_IL: הצג כותרת מתחת

en: Display tabs at the top
he_IL: הצג כרטיסיות בחלק העליון

en: Display the "Add to cart" button for the current product
he_IL: הוסף לסל

en: Display the Title Bar with Page Title and Breadcrumb Navigation?
he_IL: האם להציג את פס הכותרת עם כותרת עמוד וניווט לפי סימני דרך?

en: Display the big image in a lightbox
he_IL: הצגת התמונה הגדולה בlightbox

en: Display the entry title by default?
he_IL: האם להציג את כותרת הערך כברירת מחדל?

en: Display the first entry at the top of the others
he_IL: הצג את הערך הראשון בחלק העליון של האחרים

en: Display the first entry beside the others
he_IL: הצג את הערך הראשון לצד האחרים

en: Display the footer widgets & socket
he_IL: הצגת רכיבי widget מהכותרות התחתונות &gt; שקע

en: Display the footer widgets?
he_IL: האם להציג את יישומוני הכותרת התחתונה?

en: Display the info and review tab for the current product
he_IL: הצגת הכרטיסיה ' מידע וסקירה ' עבור המוצר הנוכחי

en: Display the product information for the current product
he_IL: הצגת מידע המוצר עבור המוצר הנוכחי

en: Display the results either in ascending or descending order
he_IL: הצגת התוצאות בסדר עולה או יורד

en: Display the reviews and review form for the current product
he_IL: הצג את הטופס ' ביקורות וסקירה ' עבור המוצר הנוכחי

en: Display the toggle sorting menu? (You also need to add a number of tags to each toggle to make sorting possible)
he_IL: האם להציג את תפריט ' מיון דו-מצבי '? (אתה גם צריך להוסיף מספר תגים לכל דו-מצבי כדי להפוך את המיון לאפשרי)

en: Display title and breadcrumbs
he_IL: הצגת כותרת ופירורי לחם

en: Display title only or title &amp; excerpt
he_IL: הצגת כותרת בלבד או הכותרת והקטע

en: Display up-sells and related products
he_IL: הצגת מוצרים מוכרים וקשורים

en: Display up-sells only
he_IL: הצג מוכרים בלבד

en: Displays Posts from your Blog
he_IL: מציג הצבות מהבלוג שלך

en: Displays your latest Instagram photos
he_IL: מציג את תמונות אינסטגרם האחרונות שלך.

en: Do not allow duplicate posts on the entire page (set offset automatically)
he_IL: אל תאפשר הודעות כפולות על העמוד כולו (הגדר היסט באופן אוטומטי)

en: Do not display shadow
he_IL: אל תציג צל

en: Do you want to display a Call to Action Button on the right side of the box?
he_IL: האם ברצונך להציג לחצן קריאה לפעולה בצד הימני של התיבה?

en: Do you want to display a border around your tabs or without border
he_IL: האם ברצונך להציג גבול מסביב לכרטיסיות או ללא גבול

en: Do you want to display a light border around the images?
he_IL: האם ברצונך להציג גבול אור מסביב לתמונות?

en: Do you want to display a read more link?
he_IL: האם ברצונך להציג קישור קריאה נוסף?

en: Do you want to display blog posts or entries from a custom taxonomy?
he_IL: האם ברצונך להציג הצבות בלוג או ערכים מטקסונומיה מותאמת אישית?

en: Do you want to separate the sidebar from your main content with a border?
he_IL: האם ברצונך להפריד את הסרגל הצידי מהתוכן הראשי שלך עם גבול?

en: Do you want to use a grid or a slider to display the logos?
he_IL: האם ברצונך להשתמש ברשת או במחוון כדי להציג את הסמלים?

en: Don't display Captcha
he_IL: אל תציג Captcha

en: Don't display the socket & footer widgets
he_IL: אל תציג את רכיב widget מפני שקעים לכותרות תחתונות

en: Don't show the images at all and display the preview text only
he_IL: הסתרת התמונות והצגת הטקסט בלבד

en: Double opt-in?
he_IL: אישור הרשמה כפול?

en: Dropcap Styling
he_IL: סטיילינג Dropcap

en: E-Mail
he_IL: אימייל

en: E-Mail Subject
he_IL: נושא  האימייל

en: Each rotating textblock will be shown the selected amount of seconds.
he_IL: כל textblock מסתובבת תוצג בכמות השניות שנבחרה.

en: Easy Slider
he_IL: מצגת קלה

en: Edit Address
he_IL: שינוי כתובת למשלוח

en: Edit Cell
he_IL: ערוך תא

en: Edit Column
he_IL: ערוך עמודה

en: Edit Contact Form Elements
he_IL: עריכת אלמנטים של טופס אנשי קשר

en: Edit Element
he_IL: ערוך אלמנטים

en: Edit Elements in Popup Window:
he_IL: עריכת רכיבים בחלון מוקפץ:

en: Edit Form Element
he_IL: עריכת רכיב טופס

en: Edit Frontpage
he_IL: ערוך את Frontpage

en: Edit Gallery
he_IL: עריכת אלבום

en: Edit Hotspot Tooltip
he_IL: עריכת תיאור כלי נקודה חמה

en: Edit Layer Slider here
he_IL: ערוך מחוון שכבה כאן

en: Edit List Item
he_IL: עריכת פריט רשימה

en: Edit Location
he_IL: עריכת המיקום

en: Edit Portfolio Entry
he_IL: ערוך פרויקט

en: Edit Progress Bars
he_IL: עריכת סרגלי התקדמות

en: Edit Revolution Slider here
he_IL: המחוון ' עריכת מהפכה ' כאן

en: Edit Row
he_IL: לערוך שורה

en: Edit Section
he_IL: ערוך מקטע דף

en: Edit Testimonial
he_IL: עריכת המלצה

en: Edit Text Element
he_IL: ערוך אלמנט טקסט

en: Edit profile for User:
he_IL: ערוך פרופיל עבור משתמש:

en: Edit the profile description here.
he_IL: ערוך את תיאור הפרופיל כאן.

en: Editing:
he_IL: עריכה:

en: Either upload a new video, choose an existing video from your media library or link to a video by URL
he_IL: העלאת וידאו חדש, בחירת וידאו קיים מספריית המדיה או קישור לווידאו לפי כתובת URL

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library
he_IL: או להעלות תמונה חדשה או לבחור תמונה קיימת מתוך ספרית המדיה שלך

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image
he_IL: העלה קובץ חדש או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך. השאר ריק אם אינך מעוניין להשתמש בתמונת רקע

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you want to use the background image of the color scheme defined above
he_IL: העלה קובץ חדש או בחר תמונה קיימת מספריית המדיה שלך. השאר ריק אם ברצונך להשתמש בתמונת הרקע של ערכת הצבעים שהוגדרה לעיל

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Once an Image has been selected you can add your Hotspots
he_IL: כאן ניתן להעלות תמונה חדשה, או לבחור תמונה קיימת מתוך ספרית המדיה. ברגע שתמונה נבחרה, ניתן להוסיף לה נקודות חמות.

en: Either use an existing menu, built in Appearance -> Menus or create a simple custom menu here
he_IL: השתמש בתפריט קיים, שנבנה בתפריט מראה-> או צור תפריט מותאם אישית פשוט כאן

en: Either use the themes default colors or apply some custom ones
he_IL: עושה שימוש בצבעי ערכת הצבע הנבחרת של התבנית, או מיישם צבעים מותאמים אישית

en: Elegant
he_IL: אלגנטי

en: Element
he_IL: רכיב

en: Element Title and Excerpt
he_IL: כותרת ומובאה של רכיבים

en: Element Title and Excerpt Styling
he_IL: סגנון כותרת ומקטע אלמנט

en: Element Title and Excerpt display settings
he_IL: הגדרות התצוגה ' כותרת רכיב ומקטע '

en: Email link
he_IL: קישור אימייל

en: Empty Cells
he_IL: תאים ריקים

en: Empty Cells are by default hidden. If you want to force equal height across all columns set them to display
he_IL: כברירת מחדל, תאים ריקים הם מוסתרים. כדי לכפות גובה זהה לרוחב כל התאים יש לסמן להציג אותם.

en: Enable Banner for product category pages
he_IL: הפוך כרזה לזמינה עבור דפי קטגוריית מוצרים

en: Enable Conditional Logic
he_IL: אפשר תנאי לוגי

en: Enable Overlay?
he_IL: האם לאפשר שכבת-על?

en: Enabled
he_IL: מאופשר

en: Enfold Feature Requests
he_IL: Enfold בקשות לתכונות

en: Enforce duplicates (if a blog element on the page should show the same entries as this slider use this setting)
he_IL: אכוף כפילויות (אם רכיב בלוג בעמוד אמור להציג את אותם ערכים כמו שמחוון זה משתמש בהגדרה זו)

en: Enter Address, then fetch coordinates
he_IL: הזן כתובת ולאחר מכן הבא קואורדינטות

en: Enter Video URL
he_IL: הזן כתובת וידאו

en: Enter a caption title for the slide here
he_IL: הזן כותרת כיתוב עבור השקופית כאן

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
he_IL: יש להזין בסיס מותאם אישית לשימוש. בסיס חייב להיות מוזן או שוורדפרס תזין את ברירת המחדל שלה במקום זאת.

en: Enter a few words that describe the person
he_IL: יש להזין מספר מילים המתארות את האדם

en: Enter a form title that is displayed above the form
he_IL: הזנת כותרת טופס המוצגת מעל הטופס

en: Enter a link title
he_IL: הזן כותרת קישור

en: Enter a message that will be sent to the users email address once he has submitted the form.
he_IL: הזן הודעה שתישלח לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמשים לאחר שהוגש את הטופס.

en: Enter a short description or welcome note for your default Shop Page
he_IL: הזן תיאור קצר או פתק ברכה עבור דף החנות המהווה ברירת מחדל

en: Enter a short descriptive text that appears if the user places his mouse above the hotspot
he_IL: הזן טקסט תיאורי קצר שיופיע אם המשתמש ימקם את העכבר מעל הנקודה החמה

en: Enter a valid Mailchimp API Key to use all newsletter related theme functions
he_IL: הזן מפתח חוקי של Mailchimp API כדי להשתמש בכל פונקציות ערכת הנושא הקשורות בידיעון

en: Enter a value for the height
he_IL: יש להזין ערך עבור הגובה

en: Enter a value for the width
he_IL: יש להזין ערך עבור הרוחב

en: Enter an additional description
he_IL: הזן תיאור נוסף

en: Enter any number of comma separated tags here. If sorting is active the user can filter the visible toggles with the help of these tags
he_IL: הזן מספר כלשהו של תגים מופרדים באמצעות פסיק. אם מיון פעיל, המשתמש יכול לסנן את המעבר הגלוי בעזרת תגים אלה

en: Enter any number of options that the visitor can choose from. Separate these Options with a comma.
he_IL: הזן מספר אפשרויות שהמבקרים יוכלו לבחור ממנה. הפרד בין אפשרויות אלה באמצעות פסיק.

en: Enter one or more E-Mail addresses (separated by comma) where mails should be delivered to.
he_IL: הזן כתובת דואר אלקטרוני אחת או יותר (מופרדות באמצעות פסיק) שאליו יש להעביר את הדואר.

en: Enter one or more attribute values which should be applied to the wrapper element. Leave the field empty if no attributes are required.
he_IL: הזן ערך תכונה אחד או יותר שיש להחיל על רכיב המעטפת. השאר את השדה ריק אם אין צורך בתכונות.

en: Enter some additional caption text
he_IL: הזן טקסט כיתוב נוסף

en: Enter some content for Promo Box
he_IL: הזן תוכן עבור התיבה פרומו

en: Enter some content for this textblock
he_IL: הזן תוכן עבור בלוק הטקסט הזה

en: Enter some content here
he_IL: הזן כאן תוכן

en: Enter some text here. If the user clicks on the marker the text will be displayed
he_IL: הזן טקסט כאן. אם המשתמש לוחץ על הסמן, הטקסט יוצג

en: Enter static text that should be displayed after the rotating text
he_IL: הזן טקסט סטטי שיש להציג לאחר הטקסט המסתובב

en: Enter static text that should be displayed before the rotating text
he_IL: הזנת טקסט סטטי שיש להציג לפני הסיבוב של הטקסט

en: Enter the Address, then hit the 'Fetch Coordinates' Button. If the address was found the coordinates will be displayed
he_IL: הזן את הכתובת, ואז ללחוץ על כפתור ' הביאו קואורדינטות '. אם הכתובת נמצאה, הקואורדינטות יוצגו

en: Enter the Name of the Person to quote
he_IL: יש להזין את שם האדם שמצוטט

en: Enter the Number of the Tab that should be open initially.
he_IL: הזן את מספר הכרטיסיה שאמורה להיות פתוחה בתחילה.

en: Enter the Progress Bars title here
he_IL: הזן את כותרת מייצגי ההתקדמות כאן

en: Enter the URL of the page you want to link to
he_IL: הזן את כתובת ה-URL של הדף שאליו ברצונך ליצור קישור

en: Enter the font size in px, em or &percnt;
he_IL: הזן את גודל הגופן ב-px, em או & percnt;

en: Enter the height in px or &percnt;
he_IL: הזן את הגובה ב-px או ב-& percnt;

en: Enter the item description here
he_IL: הזן את תיאור הפריט כאן

en: Enter the latitude and longitude of the location you want to display. Need help finding the latitude and longitude?
he_IL: הזן את קו הרוחב וקו האורך של המיקום שברצונך להציג. זקוק לעזרה במציאת קו הרוחב והאורך?

en: Enter the list item title here
he_IL: הזן את כותרת פריט הרשימה כאן

en: Enter the list item title here (Better keep it short)
he_IL: הזן כאן את כותרת פריט הרשימה (כדאי שיהיה קצר)

en: Enter the maximum content width for your site. Pixel and % are allowed eg: 1130px, 1310px, 100%
he_IL: הזן את רוחב התוכן המירבי עבור האתר שלך. פיקסל ו-% מותרים למשל: 1130px, 1310px, 100%

en: Enter the menu text here
he_IL: הזן את טקסט התפריט כאן

en: Enter the rotating text here (Better keep it short)
he_IL: הזן את הטקסט המסתובב כאן (עדיף שיהיה קצר)

en: Enter the slide title here (Better keep it short)
he_IL: הזן כאן את כותרת השקופית (עדיף שיהיה קצר)

en: Enter the submit buttons label text here
he_IL: הזן את טקסט התווית ' לחצני שליחה ' כאן

en: Enter the tab title here (Better keep it short)
he_IL: הזן את כותרת הכרטיסיה כאן (עדיף שיהיה קצר)

en: Enter the testimonial here
he_IL: יש להזין את ההמלצה כאן

en: Enter the toggle title here (Better keep it short)
he_IL: הזן את כותרת דו-מצבי כאן (עדיף שיהיה קצר)

en: Enter the url to the Page. Please note that it needs to be a link to a <strong>facebook fanpage</strong>. Personal profiles are not allowed!
he_IL: הזן את כתובת ה-url לדף. לידיעתך, זה צריך להיות קישור <strong> פייסבוק fanpage </strong>. אסור להיכנס לפרופילים אישיים!

en: Enter the width in px or &percnt; (100&percnt; width will be used if you leave this field empty)
he_IL: הזן את הרוחב ב-px או & percnt; (100 & percnt; רוחב ייעשה שימוש אם תשאיר שדה זה ריק)

en: Enter your feed url:
he_IL: הזן את כתובת ה-url של ההזנה:

en: Entries by
he_IL: פוסטים מאת

en: Entry Number
he_IL: ספר כניסה

en: Entry based Slider
he_IL: מחוון מבוסס כניסה

en: Entry with Sidebar
he_IL: כניסה עם סרגל צידי

en: Entry without Sidebar
he_IL: כניסה ללא תיבה צידית

en: Equal Height Columns
he_IL: עמודות בגובה שווה

en: Equal height
he_IL: גובה זהה

en: Error 404 - page not found
he_IL: אופס, העמוד לא נמצא

en: Error fetching content - please reload the page and try again
he_IL: שגיאה בהבאת תוכן-נא טען מחדש את הדף ונסה שוב

en: Escape HTML Code
he_IL: לברוח קוד HTML

en: Event Navigation
he_IL: ניווט אירועים

en: Events
he_IL: אירועים

en: Events Countdown
he_IL: ספירה לאחור לאירועים

en: Example: Option 1, Option 2, Option 3
he_IL: לדוגמה: אפשרות 1, אפשרות 2, אפשרות 3

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Excerpt With Read More Link
he_IL: תקציר עם קישור להמשך קריאה

en: Expand
he_IL: להרחיב

en: Export Theme Settings File
he_IL: הקובץ ' ייצוא הגדרות ערכת נושא '

en: Extra Elements
he_IL: אלמנטים נוספים

en: Extra Large
he_IL: אקסטרה לארג'

en: F, Y
he_IL: l j \בF Y, h:ia

en: Fade
he_IL: דהייה

en: Fade Animations
he_IL: התפוגגות הנפשות

en: Fade in
he_IL: ‏Fadein

en: Favicon
he_IL: פאביקון

en: Featured Image Slider
he_IL: מחוון תמונה מובלט

en: Featured Large
he_IL: גדול מוצעים

en: Featured Thin
he_IL: מוצעים דק

en: Feel free to contribute!
he_IL: תרגישו חופשי לתרום!

en: Fetch coordinates!
he_IL: ! הביאו קואורדינטות

en: Fetching the coordinates. Please wait...
he_IL: . מביא את נקודות הציון חכה בבקשה...

en: First entry position
he_IL: מיקום הכניסה הראשונה

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Fixed Frame
he_IL: מסגרת קבועה

en: Flexible Masonry: All entries get the same width but Images of each entry are displayed with their original height and width ratio
he_IL: בנייה גמיש: כל הערכים לקבל את אותו רוחב אך תמונות של כל ערך מוצגים עם יחס גובה ורוחב המקורי שלהם

en: Flexible Masonry: All images get the same width but are displayed with their original height and width ratio
he_IL: בנייה גמישה: כל התמונות לקבל את אותו רוחב אך מוצגים עם יחס גובה ורוחב המקורי שלהם

en: Follow
he_IL: עקוב

en: Follow Me!
he_IL: עקבו אחריי

en: Font Color
he_IL: צבע גופן הכותרת

en: Font Colors
he_IL: צבעי הפונט

en: Font Family
he_IL: משפחת פונטים

en: Font Icon
he_IL: סמל בפונט

en: Font Size
he_IL: גודל פונט

en: Font Weight
he_IL: משקל פונט

en: Font color for links, dropcaps and other elements
he_IL: צבע גופן עבור קישורים, dropcaps ורכיבים אחרים

en: Font colors
he_IL: צבע הפונט?

en: Fonts
he_IL: פונטים

en: Footer
he_IL: פוטר

en: Footer Columns
he_IL: עמודות כותרת תחתונה

en: Footer Menu (no dropdowns)
he_IL: תפריט כותרת תחתונה (ללא הנפתחת)

en: Footer Menu <br/><small>(no dropdowns)</small>
he_IL: כותרת תחתונה תפריט <br/> <small> (ללא הנפתחת) </small>

en: Footer Settings
he_IL: הגדרות התחתית

en: For Developers: Custom Tab ID
he_IL: עבור מפתחים: מזהה טאב מותאם אישית

en: For best search results, mind the following suggestions:
he_IL: לקבלת תוצאות החיפוש הטובות ביותר, כדאי לקרוא את ההצעות הבאות:

en: Force same size for all big preview images?
he_IL: האם לכפות גודל זהה עבור כל התמונות המקדימות הגדולות?

en: Form Color Scheme
he_IL: מערך הצבעים של הטופס

en: Form Element Label
he_IL: תווית

en: Form Element Options
he_IL: אפשרויות

en: Form Element Type
he_IL: סוג אלמנט הטופס

en: Form Element Validation
he_IL: אימות

en: Form Element Width
he_IL: רוחב רכיב טופס

en: Form Element hidden
he_IL: רכיב טופס מוסתר

en: Form Element: Checkbox
he_IL: רכיב טופס: תיבת סימון

en: Form Element: Datepicker
he_IL: רכיב טופס: ורר

en: Form Element: Select Element
he_IL: רכיב טופס: בחר רכיב

en: Form Element: Text Area
he_IL: רכיב טופס: אזור טקסט

en: Form Element: Text Input
he_IL: רכיב טופס: קלט טקסט

en: Form Title
he_IL: כותרת הטופס

en: Forums
he_IL: פגודות

en: Frame Width
he_IL: רכיב לשונית חזותי

en: Front Page
he_IL: העמוד הראשי

en: Frontpage Settings
he_IL: הגדרות דף הבית

en: Full Adress
he_IL: כתובת מלאה

en: Full Content
he_IL: תוכן מלא

en: Full color fill
he_IL: מלא צבע

en: Full rotation
he_IL: סיבוב מלא

en: Fullscreen Sections/Sliders
he_IL: מקטעים/מחוונים של מסך מלא

en: Fullscreen Slider
he_IL: מחוון מסך מלא

en: Fullwidth Button
he_IL: לחצן Fullwidth

en: Fullwidth Easy Slider
he_IL: Fullwidth קל מחוון

en: Fullwidth Revolution Slider
he_IL: מחוון המהפכה Fullwidth

en: Fullwidth Separator
he_IL: מפריד Fullwidth

en: Fullwidth Sub Menu
he_IL: תפריט משנה Fullwidth

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Gallery Big Preview Image Size
he_IL: תמונת תצוגה מקדימה גדולה של הגלריה

en: Gallery Preview Image Size
he_IL: גודל תמונה בתצוגה מקדימה של הגלריה

en: Gallery Style
he_IL: בסגנון הגלריה

en: Gallery Thumbnail Columns
he_IL: עמודות ממוזערות של גלריות

en: Gap between elements
he_IL: פער בין רכיבים

en: General Info
he_IL: מידע כללי

en: General Layout
he_IL: פריסה כללית

en: General Styling
he_IL: סטייל כללי

en: Go to Mailchimp
he_IL: לכת לMailchimp

en: Google Analytics Tracking Code
he_IL: קוד מעקב גוגל אנליטיקס

en: Google Fonts
he_IL: פונטי גוגל

en: Google Map
he_IL: מפת גוגל

en: Green
he_IL: ירוק

en: Grey
he_IL: אפור

en: Greyscale
he_IL: גווני אפור

en: Grid
he_IL: רשת

en: Grid Borders
he_IL: גבולות הרשת

en: Grid Layout
he_IL: תצוגת גריד

en: Grid Row
he_IL: שורת הרשת

en: HTML Markup
he_IL: סימון HTML

en: Header
he_IL: כותרת

en: Header Behavior
he_IL: התנהגות כותרת

en: Header Custom Height
he_IL: גובה מותאם אישית של כותרת עליונה

en: Header Layout
he_IL: פריסת הכותרת

en: Header Phone Number/Extra Info
he_IL: מספר טלפון של כותרת עליונה/מידע נוסף

en: Header Secondary Menu
he_IL: תפריט משני של כותרת עליונה

en: Header Settings
he_IL: הגדרות הדר

en: Header Shopping Cart Icon
he_IL: אייקון של עגלת הקניות ' כותרת '

en: Header Size
he_IL: גודל כותרת עליונה

en: Header Social Icons
he_IL: סמלים חברתיים בכותרת

en: Header Style
he_IL: עיצוב כותרת

en: Header Title and Breadcrumbs
he_IL: כותרת ופירורי לחם

en: Header is invisible and appears once the users scrolls down
he_IL: הכותרת בלתי נראית ומופיעה ברגע שהמשתמשים נגללים למטה

en: Header visibility and transparency
he_IL: ניראות ושקיפות של כותרות

en: Heading
he_IL: כותרת

en: Heading Area Color
he_IL: צבע אזור כותרת

en: Heading Color
he_IL: צבע הכותרת

en: Heading Font
he_IL: כותרת גופן

en: Heading Row
he_IL: שורת הכותרת

en: Heading Style
he_IL: עיצוב כותרת

en: Heading Style Classic (centered, italic)
he_IL: סגנון כותרת קלאסי (ממורכז, נטוי)

en: Heading Style Modern (centered)
he_IL: סגנון כותרת מודרני (ממורכז)

en: Heading Style Modern (left)
he_IL: סגנון כותרת מודרני (משמאל)

en: Heading Text
he_IL: טקסט הכותרת

en: Heading Type
he_IL: סוג כותרת

en: Headings
he_IL: כותרות

en: Headline Rotator
he_IL: כותרת עם טקסט מתחלף

en: Height
he_IL: גובה

en: Hello
he_IL: שלום

en: Here are some interesting links for you! Enjoy your stay :)
he_IL: הנה מספר קישורים מעניינים בשבילך!  :)

en: Here you can add new Images to the partner/logo element.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף תמונות חדשות לרכיב ' שותף/סמל '.

en: Here you can add new Images to the slideshow.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף תמונות חדשות להצגת השקופיות.

en: Here you can add, remove and edit the Tabs you want to display.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הכרטיסיות שברצונך להציג.

en: Here you can add, remove and edit the form Elements of your contact form.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את רכיבי הטופס של טופס איש הקשר שלך.

en: Here you can add, remove and edit the items of your item list.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הפריטים של רשימת הפריטים.

en: Here you can add, remove and edit the map locations for your Google Map.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את מיקומי המפה עבור המפה שלך ב-Google.

en: Here you can add, remove and edit the rotating text
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את הטקסט המסתובב

en: Here you can add, remove and edit the slides you want to display.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את השקופיות שברצונך להציג.

en: Here you can add, remove and edit the toggles you want to display.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את השינויים שברצונך להציג.

en: Here you can add, remove and edit the various progress bars.
he_IL: כאן באפשרותך להוסיף, להסיר ולערוך את מייצגי ההתקדמות השונים.

en: Here you can add, remove and edit your Testimonials.
he_IL: כאן ניתן להוסיף, להסיר ולערוך את ההמלצות שלך.

en: Here you can choose the width of your content and sidebar. First Number indicates the content width, second number indicates sidebar width.
he_IL: כאן באפשרותך לבחור את רוחב התוכן והסרגל הצידי שלך. המספר הראשון מציין את רוחב התוכן, המספר השני מציין את רוחב הסרגל הצידי.

en: Here you can enter the combined width of content and sidebar
he_IL: כאן באפשרותך להזין את הרוחב המשולב של תוכן וסרגל צידי

en: Here you can select a number of different elements and change their default styling
he_IL: כאן באפשרותך לבחור מספר רכיבים שונים ולשנות את סגנון ברירת המחדל

en: Here you can select how the masonry should behave and handle all entries and the feature images of those entries
he_IL: כאן באפשרותך לבחור כיצד בנייה צריך להתנהג ולטפל בכל הערכים ותמונות התכונה של ערכים אלה

en: Here you can select how the masonry should behave and handle the images
he_IL: כאן באפשרותך לבחור כיצד בנייה צריך להתנהג ולטפל בתמונות

en: Here you can select how to display the testimonials. You can either create a testimonial slider or a testimonial grid with multiple columns
he_IL: כאן באפשרותך לבחור כיצד להציג את ההמלצות. באפשרותך ליצור מחוון המלצה או רשת המלצה עם עמודות מרובות

en: Here you can set options that affect your single blog post layout
he_IL: כאן באפשרותך להגדיר אפשרויות המשפיעות על פריסת הבלוג היחיד שלך

en: Here you can set the background color of your Dropcap
he_IL: כאן אתה יכול להגדיר את צבע הרקע של Dropcap שלך

en: Here you can set the color of the icon. Enter no value if you want to use the standard font color.
he_IL: כאן ניתן להגדיר את צבע הסמל. אין להזין ערך אם ברצונך להשתמש בצבע הגופן הרגיל.

en: Here you can set the styling and size of the HR element
he_IL: כאן ניתן להגדיר את הסגנון והגודל של הרכיב HR

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide Form Labels
he_IL: הסתרת תוויות טופס

en: Hide Header on this page
he_IL: הסתר כותרת בעמוד זה

en: Hide Mobile Menu Submenu Items
he_IL: הסתר את פריטי תפריט המשנה של תפריט נייד

en: Hide Video Controls
he_IL: להסתיר את פקדי וידאו

en: Hide Video On Mobile Devices?
he_IL: האם להסתיר וידאו במכשירים ניידים?

en: Hide both
he_IL: הסתיר את שתיהן

en: Hide empty Cells
he_IL: הסתר תאים ריקים

en: Hide on mobile devices
he_IL: להסתיר במכשירי מובייל

en: Hide on mouse hover
he_IL: הסתר בעכבר לרחף

en: Hide sidebar on smartphones
he_IL: הסתר את הסרגל הצידי בטלפונים חכמים

en: Highlight Color
he_IL: צבע סימון מודגש

en: Highlight Column
he_IL: טור מודגש

en: Home
he_IL: עמוד הבית

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Horizontal Ruler Styling
he_IL: סגנון סרגל אופקי

en: Hotspot
he_IL: נקודה חמה

en: Hotspot Color
he_IL: צבע נקודה חמה

en: Hotspot Link
he_IL: קישור לנקודה חמה?

en: Hotspot on mobile devices
he_IL: נקודה חמה במכשירים ניידים

en: Hour
he_IL: שעה

en: Hours
he_IL: שעות

en: Hover Text
he_IL: טקסט משתנה

en: How do you want to display the menu on mobile devices
he_IL: כיצד ברצונך להציג את התפריט במכשירים ניידים

en: How many Thumbnails should be displayed beside each other
he_IL: כמה תמונות ממוזערות יש להציג אחת ליד השנייה

en: How many columns do you want to display
he_IL: כמה עמודות ברצונך להציג

en: How many columns do you want to display?
he_IL: כמה עמודות ברצונך להציג?

en: How many columns should be displayed in your footer
he_IL: כמה עמודות יש להציג בכותרת התחתונה

en: How many columns should be displayed?
he_IL: כמה עמודות יש להציג?

en: How many entries do you want to display:
he_IL: כמה ערכים ברצונך להציג:

en: How many entries should be displayed?
he_IL: כמה כניסות אמורות להיות מוצגות?

en: How many images should be displayed per page?
he_IL: כמה תמונות יש להציג בכל עמוד?

en: How many items should be displayed per page?
he_IL: כמה פריטים יש להציג בכל עמוד?

en: How many items should be displayed?
he_IL: כמה פריטים יש להציג?

en: How many slide columns should be displayed?
he_IL: כמה עמודות שקופית יש להציג?

en: How much whitespace do you need? Enter a pixel value. Positive value will increase the whitespace, negative value will reduce it. eg: '50', '-25', '200'
he_IL: כמה רווח לבן אתה צריך? יש להזין ערך בפיקסלים. ערך חיובי יגביר את הרווח הלבן, ערך שלילי יקטין אותו. למשל: '50', '-25', '200'

en: Huge Padding
he_IL: מרווח ענק

en: ID
he_IL: מזהה

en: Icon
he_IL: אייקון

en: Icon Box
he_IL: תיבת סמליל

en: Icon Caption
he_IL: כיתוב לסמל

en: Icon Color
he_IL: צבע איקון

en: Icon Colors
he_IL: צבע אייקון

en: Icon Link
he_IL: קישור לאיקון

en: Icon List
he_IL: רשימת אייקונים

en: Icon Position
he_IL: מיקום האייקון

en: Icon Size
he_IL: גודל אייקון

en: Icon Style
he_IL: סגנון אייקון הכרטיס

en: Icon Visibility
he_IL: נראות הצלמית [icon]

en: Icon background
he_IL: רקע האייקון

en: IconBox Icon
he_IL: סמל IconBox

en: IconBox Styling
he_IL: סטיילינג IconBox

en: IconBox Title
he_IL: כותרת IconBox

en: Iconfont Manager
he_IL: מנהל Iconfont

en: If a column is larger than its content, were do you want to align the content vertically?
he_IL: אם עמודה גדולה מהתוכן שלה, האם ברצונך ליישר את התוכן אנכית?

en: If a value is left empty or set to default then it will not be changed from the value defined in your CSS files
he_IL: אם ערך נשאר ריק או מוגדר כברירת מחדל, הוא לא ישתנה מהערך המוגדר בקבצי CSS

en: If checked all entries that got a feature image will show it
he_IL: אם בדקת את כל הערכים שקיבלו תמונת תכונה יציגו

en: If checked allows you to set a custom top and bottom margin. Otherwise the margin is calculated by the theme based on surrounding elements
he_IL: אם הבדיקה מאפשרת לך להגדיר שוליים מותאמים אישית ועליונים. אחרת השוליים מחושבים על-ידי ערכת הנושא בהתבסס על הרכיבים שמסביב

en: If checked the caption will be placed on top of the slider. Please be aware that all slideshow link settings and other captions will be ignored then
he_IL: סימון שדה זה יגרום לכך שיוצג כיתוב קבוע מעל השקופיות בסליידר. יש לשים לב שזה יגרם לכך שהסליידר יתעלם מכל הגדרות הקישורים האישיים בכל השקופיות.

en: If checked the elements in your header will always be placed at the browser window edge, instead of matching the content width
he_IL: אם בדקת את הרכיבים בכותרת שלך תמיד ימוקמו בקצה חלון הדפדפן, במקום להתאים את רוחב התוכן

en: If checked the first entry will stand out with big image
he_IL: אם נבדק הערך הראשון יבלוט עם תמונה גדולה

en: If checked the header will stick to the top of your site if user scrolls down (ignored on smartphones)
he_IL: אם בדקת את הכותרת תידבק לחלק העליון של האתר שלך אם המשתמש נגלל למטה (המערכת מתעלמת מטלפונים חכמים)

en: If checked the small top bar above the header with social icons, secondary menu and extra information will no longer stick to the top
he_IL: אם בדק את הסרגל העליון הקטן מעל הכותרת עם סמלים חברתיים, תפריט משני ומידע נוסף כבר לא להיצמד לחלק העליון

en: If checked the sticky header will shrink once the user scrolls down (ignored on smartphones + tablets)
he_IL: אם בדקת את הכותרת הדביקה תתכווץ ברגע שהמשתמש יגלול למטה (המערכת תתעלם מטלפונים חכמים + טבליות)

en: If checked you can enter a heading title with a link for this element
he_IL: אם בדקת אם באפשרותך להזין כותרת עם קישור עבור רכיב זה

en: If enabled the size of your website will adapt and change the layout to fit smaller screens, like tablets or mobile phones
he_IL: אם מופעל הגודל של אתר האינטרנט שלך להתאים ולשנות את הפריסה כדי להתאים למסכים קטנים יותר, כמו טבליות או טלפונים ניידים

en: If left empty 16:9 will be used
he_IL: אם שמאלה 16:9 ריק ישמש

en: If left empty no auto-response will be sent.
he_IL: אם שמאל ריק, לא תישלח תגובה אוטומטית.

en: If the window width exceeds the maximum content width, where do you want to place your content
he_IL: אם רוחב החלון חורג מרוחב התוכן המירבי, היכן ברצונך למקם את התוכן

en: If this entry is displayed in a portfolio grid, it will use the grids link settings (open either in lightbox, or open link url). You may overwrite this setting here
he_IL: אם ערך זה מוצג ברשת הפורטפוליו, הוא ישתמש בהגדרות הקישור רשת (פתח בlightbox, או פתח כתובת url של קישור). באפשרותך להחליף הגדרה זו כאן

en: If you add a link to a video that video will open in a lightbox
he_IL: הוספת קישור אל סרטון וידאו תפתח את הסרטון באפקט lightbox

en: If you are displaying transparent images like pngs you can set a static background image or pattern that will appear behind those pngs.
he_IL: אם אתה מציג תמונות שקופות כמו pngs באפשרותך להגדיר תמונת רקע סטטי או תבנית שתופיע מאחורי אלה pngs.

en: If you are not happy with the results below please do another search
he_IL: אם אינך מרוצה מהתוצאות הבאות, יש לבצע חיפוש נוסף

en: If you ever change the fields in your list please re-validate your API key to update the list data presented here.
he_IL: אם אי פעם תשנה את השדות ברשימה שלך, נא אמת מחדש את מפתח ה-API שלך כדי לעדכן את נתוני הרשימה המוצגים כאן.

en: If you have selected to display your portfolio grid as an 'Ajax Portfolio' please choose preview images here and write some preview text. Once the user clicks on the portfolio item a preview element with those images and info will open.
he_IL: אם בחרת להציג את רשת הפורטפוליו שלך כמו "Ajax תיק" נא לבחור תצוגה מקדימה תמונות כאן ולכתוב כמה טקסט בתצוגה מקדימה. לאחר המשתמש לוחץ על פריט הפורטפוליו רכיב תצוגה מקדימה עם תמונות ומידע זה ייפתח.

en: If you move another column into first position you will need to re-apply these settings.
he_IL: אם תעביר עמודה אחרת למיקום ראשון, יהיה עליך להחיל מחדש הגדרות אלה.

en: If you place your mouse above the insert button a short info tooltip will appear
he_IL: אם תמקם את העכבר מעל לחצן הוסף תיאור כלי מידע קצר יופיע

en: If you put it inside a color section or column it will only take up the available space
he_IL: אם תשים אותו בתוך מקטע צבע או עמודה, הוא יתפוס רק את השטח הזמין

en: If you want to disable sidebars you can do so in the
he_IL: אם ברצונך להפוך את התיבות הצדדיות ללא זמינות, ב

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Alignment
he_IL: יישור תמונה

en: Image Caption
he_IL: כיתוב לתמונה

en: Image Fade in Animation
he_IL: התמונה נמוגה בהנפשה

en: Image Link
he_IL: קישור התמונה

en: Image Link?
he_IL: קישור התמונה?

en: Image List
he_IL: רשימת התמונות

en: Image Number
he_IL: מספר תמונה

en: Image Position
he_IL: מיקום תמונה

en: Image Slide
he_IL: שקופית תמונה

en: Image Styling
he_IL: סגנון תמונה

en: Image URL 2: (125px * 125px):
he_IL: כתובת התמונה 2: (125px * 125px):

en: Image URL:
he_IL: קישור לתמונה:

en: Image based Slider
he_IL: מחוון מבוסס תמונה

en: Image with Hotspots
he_IL: תמונה עם נקודות חמות

en: Image with Hotspots - Click to insert image and hotspots
he_IL: תמונה עם נקודות חמות-לחץ כדי להוסיף תמונה ונקודות חמות

en: Import Theme Settings File
he_IL: קובץ הגדרות ערכת נושא של ייבוא

en: Import: 'Coming Soon' Demo
he_IL: ייבוא: ' בקרוב ' הדגמה

en: Import: App Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה App

en: Import: Church Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה הכנסייה

en: Import: Construction Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה בנייה

en: Import: Consulting Demo
he_IL: ייבוא: ייעוץ הדגמה

en: Import: Default Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה ברירת מחדל

en: Import: GYM Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה חדר כושר

en: Import: Health Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה בריאות

en: Import: Hotel Demo
he_IL: ייבוא: מלון הדגמה

en: Import: Lifestyle Blog Demo
he_IL: ייבוא: סגנון חיים הדגמה בלוג

en: Import: Minimal Portfolio Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה תיק מינימלי

en: Import: One Page Portfolio Demo
he_IL: ייבוא: דף אחד של תיק הדגמה

en: Import: One Page Wedding Demo
he_IL: ייבוא: עמוד אחד הדגמה חתונה

en: Import: Photography Portfolio Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה תיק צילום

en: Import: Restaurant Demo
he_IL: ייבוא: הדגמת מסעדה

en: Import: Résumé Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה קורות חיים

en: Import: Shop Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה חנות

en: Import: Simple Blog Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה בלוג פשוט

en: Import: Small Business - Flat Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה שטוחה לעסקים קטנים

en: Import: Spa Demo
he_IL: ייבוא: הדגמת ספא

en: Import: Startup Business Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה עסקית של הפעלה

en: Import: Travel Demo
he_IL: ייבוא: הדגמה נסיעה

en: In order to calculate the correct height and width for the video slide you need to enter a aspect ratio (width:height). usually: 16:9 or 4:3.
he_IL: כדי לחשב את הגובה והרוחב הנכונים עבור שקופית הווידאו שעליך להזין יחס גובה-רוחב (רוחב: גובה). בדרך כלל: 16:9 או 4:3.

en: Increase Column Size
he_IL: הגדל את גודל העמודה

en: Individual height
he_IL: גובה בודד

en: Info Bubble Content:
he_IL: תוכן בועת מידע:

en: Information
he_IL: מידע

en: Initial Open
he_IL: פתיחה ראשונית

en: Inline
he_IL: בשורה

en: Inline Block
he_IL: בלוק מוטבע

en: Inner Padding
he_IL: ריווח פנימי

en: Insert
he_IL: הוסף

en: Insert Image
he_IL: הכנסת תמונה

en: Insert Images
he_IL: הוסיף תמונות

en: Insert Marker Image
he_IL: הוסף תמונת סמן

en: Insert Pattern
he_IL: הוסף תבנית

en: Insert Settings File
he_IL: הוסף קובץ הגדרות

en: Insert Theme Shortcode
he_IL: הוספת ערכת נושא Shortcode

en: Insert Zip File
he_IL: הוספת קובץ Zip

en: Inserts an image of your choice
he_IL: הוספת תמונה לפי בחירתך

en: Inserts an image with one or many hotspots that show tooltips
he_IL: מוסיף תמונה לנקודות חמות אחת או רבות, המציגות תיאורי כלים

en: Instagram
he_IL: אינסטגרם

en: Instagram Image
he_IL: תמונת Instagram

en: Instagram did not return any images.
he_IL: אינסטגרם לא החזירה תמונות.

en: Instagram has returned invalid data.
he_IL: אינסטגרם החזירה נתונים לא תקניים.

en: Interesting links
he_IL: קישורים מעניינים

en: Is not empty
he_IL: לא ריק

en: It is recommended to not delete the 'E-Mail' field if you want to use an auto responder.
he_IL: מומלץ לא למחוק את השדה ' דואר אלקטרוני ' אם ברצונך להשתמש במגיב אוטומטי.

en: It seems your are no longer logged in. Please reload the page and try again
he_IL: . נראה שאתה כבר לא מחובר נא טען מחדש את הדף ונסה שוב

en: Item
he_IL: פריט

en: Item Link?
he_IL: הקישור לפריט?

en: Item Links
he_IL: קישורי פריט

en: Job title of the person.
he_IL: . תפקידו של האדם

en: Just want to do some quick CSS changes? Enter them here, they will be applied to the theme. If you need to change major portions of the theme please use the custom.css file
he_IL: רק רוצה לעשות כמה שינויים מהיר של CSS? הזן אותם כאן, הם יחולו על הנושא. אם עליך לשנות חלקים עיקריים של ערכת הנושא, נא השתמש בקובץ custom. css

en: Label/Send Button Alignment
he_IL: יישור כפתור שליחת הטופס ותוויות הטופס

en: Large
he_IL: גדול

en: Large Gap
he_IL: פער גדול

en: Large Padding
he_IL: ריפוד גדול

en: Large separator
he_IL: מפריד גדול

en: Largest time unit
he_IL: יחידת הזמן הגדולה ביותר

en: Last modified
he_IL: עודכן לאחרונה

en: Last time we checked we were able to connected to your Mailchimp account
he_IL: בפעם האחרונה שבדקתי הצלחנו להתחבר לחשבון הMailchimp שלך

en: Latitude
he_IL: קו רוחב

en: Latitude and longitude for
he_IL: קווי הרוחב והאורך עבור

en: Latitude:
he_IL: קו אורך

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout Elements
he_IL: רכיבי הפריסה

en: Leave a Reply
he_IL: השאירו תגובה

en: Leave empty for default theme color
he_IL: השאר ריק עבור צבע ערכת הנושא המהווה ברירת מחדל

en: Leave empty if you want to use the default marker
he_IL: השאר ריק אם ברצונך להשתמש בסמן ברירת המחדל

en: Left
he_IL: שמאל

en: Left Bottom
he_IL: שמאל תחתון

en: Left Centered
he_IL: ממורכז שמאלי

en: Left Framed
he_IL: שמאל ממוסגר

en: Left Sidebar
he_IL: סרגל צדדי שמאלי

en: Left Top
he_IL: שמאל עליון

en: Left to Right
he_IL: משמאל לימין

en: Left without Frame
he_IL: שמאל ללא מסגרת

en: Let Logo And Menu Position Adapt To Browser Window
he_IL: תן ללוגו ומיקום תפריט להסתגל לחלון הדפדפן

en: Letter Spacing
he_IL: ריווח אותיות

en: Light
he_IL: בהיר

en: Light Transparent
he_IL: אור שקוף

en: Light transparent
he_IL: אור שקוף

en: Lightbox
he_IL: חלון נפתח (Lightbox)

en: Lightbox Modal Window
he_IL: חלון Lightbox מודאלי

en: Lightbox linking active
he_IL: Lightbox קישור פעיל

en: Line Height
he_IL: גובה שורה

en: Line Through
he_IL: שוקת

en: Link Handling
he_IL: טיפול בקישורים

en: Link Settings
he_IL: הגדרות הקישור

en: Link Title
he_IL: כותרת קישור

en: Link portfolio item to external URL
he_IL: קשר רשומת פורטפוליו לאתר חיצוני

en: Link text
he_IL: עם טקסט

en: Link to the Persons website
he_IL: קישור לאתר של האדם

en: Link to:
he_IL: קישור אל:

en: Linked Image Overlay
he_IL: שכבת-על של תמונה מקושרת

en: Linktext for the above Link
he_IL: קישור טקסט עבור הקישור הנ"ל

en: List Content goes here
he_IL: תוכן הרשימה הולך לכאן

en: List Item Content
he_IL: תוכן פריט רשימה

en: List Item Description
he_IL: תיאור פריט רשימה

en: List Item Icon
he_IL: הסמל ' פריט רשימה '

en: List Item Title
he_IL: כותרת פריט רשימה

en: List Title 1
he_IL: כותרת רשימה 1

en: List Title 2
he_IL: כותרת רשימה 2

en: List Title 3
he_IL: כותרת רשימה 3

en: Lists
he_IL: ליסט

en: Load more
he_IL: טען עוד

en: Loading
he_IL: טוען

en: Lock Advanced Layout Builder
he_IL: נעל בונה פריסה מתקדם

en: Lock Advanced Layout Builder For Admins As Well
he_IL: האם לנעול את בונה הפריסה המתקדמת עבור מנהלים?

en: Log In
he_IL: כניסה

en: Log Out
he_IL: התנתק

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Logo And Main Menu
he_IL: לוגו ותפריט ראשי

en: Logo Dimension: 340px * 156px (if your logo is larger you might need to change the Header size in your
he_IL: ממד סמל: 340px * 156px (אם הלוגו שלך גדול יותר ייתכן שיהיה עליך לשנות את גודל הכותרת ב

en: Logo Slider Or Logo Grid Layout
he_IL: המחוון ' לוגו ' או ' פריסת רשת לוגו '

en: Logo center, Menu above
he_IL: מרכז לוגו, תפריט מעל

en: Logo center, Menu below
he_IL: לוגו ממורכז, תפריט ממתחת

en: Logo left, Menu below
he_IL: לוגו שמאלה, תפריט מתחת

en: Logo left, Menu right
he_IL: לוגו שמאלה, תפריט ימינה

en: Logo right, Menu Left
he_IL: לוגו ימינה, תפריט שמאלה

en: Logo right, Menu below
he_IL: לוגו ימינה, תפריט מתחת

en: Longitude
he_IL: קו אורך

en: Longitude:
he_IL: קו רוחב

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
he_IL: בא לך ליהנות מפונקציונליות נוספת כולל אירועים חוזרים, מכירות כרטיסים, אירועים שהועלו בפומבי, תצוגות חדשות ועוד?

en: Loop Video Player
he_IL: לולאה נגן וידאו

en: Lowercase
he_IL: אותיות קטנות

en: Magazine
he_IL: המגזין

en: Mailchimp Signup
he_IL: Mailchimp הרשמה

en: Mailchimp active
he_IL: Mailchimp פעיל

en: Mailchimp allows you to easily use newsletter functionality with this theme. In order to use the Newsletter features you need to create a Mailchimp account and enter your API key into the field below.
he_IL: Mailchimp מאפשר לך להשתמש בקלות בפונקציונליות של ידיעון עם נושא זה. כדי להשתמש בתכונות הידיעון עליך ליצור חשבון Mailchimp ולהזין את מפתח ה-API שלך לשדה שלהלן.

en: Mailchimp list to subscribe to
he_IL: Mailchimp רשימה כדי להירשם כמנוי ל

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Main Menu Links
he_IL: קישורי תפריט ראשי

en: Main Menu Sidebar
he_IL: תיבה צידית של תפריט ראשי

en: Main Menu sublevel Links
he_IL: קישורים מרכזיים בתפריט המשנה

en: Main Shop Page Banner
he_IL: דף הבית הראשי באנר

en: Make entire table scrollable
he_IL: הפיכת הטבלה כולה לנגללת

en: Make sure to delete any fonts that you are not using, to keep the loading time for your visitors low
he_IL: הקפד למחוק את כל הגופנים שאתה לא משתמש בהם, כדי לשמור על זמן הטעינה עבור המבקרים שלך נמוך

en: Map Type:
he_IL: סוג מפה

en: Map height
he_IL: גובה מפה

en: Marker Tooltip
he_IL: סמן תיאור כלי

en: Masonry
he_IL: בנייה

en: Masonry Gallery
he_IL: גלריית בנייה

en: Maximum Container Width
he_IL: רוחב מכל מרבי

en: Media Elements
he_IL: אלמנט מדיה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu And Logo Position
he_IL: מיקום התפריט והלוגו

en: Menu Colors
he_IL: צבעי התפריט

en: Menu Item 1
he_IL: פריט תפריט 1

en: Menu Item 2
he_IL: פריט תפריט 2

en: Menu Position
he_IL: מיקום התפריט

en: Menu Text
he_IL: טקסט תפריט

en: Menu color for transparent header (Leave empty to use the default color)
he_IL: צבע תפריט עבור כותרת שקופה (השאר ריק כדי להשתמש בצבע ברירת המחדל)

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message Colors
he_IL: צבעי הודעה

en: Message Sent label
he_IL: הודעה שנשלחה כתווית

en: Message if user subscribes successfully
he_IL: הודעה אם המשתמש נרשם כמנוי בהצלחה

en: Meta Color
he_IL: צבע מטה

en: Middle
he_IL: אמצע

en: Minimal
he_IL: מינימלי

en: Minimal (no borders or buttons)
he_IL: מינימלי (ללא גבולות או לחצנים)

en: Minimal (no borders, indicators or transparency)
he_IL: מינימלי (ללא גבולות, מחוונים או שקיפות)

en: Minimal Overlay (No Icon)
he_IL: כיסוי מינימלי (ללא סמל)

en: Minimal Overlay with centered text
he_IL: כיסוי מינימלי באמצעות טקסט ממורכז

en: Minimal small list
he_IL: רשימה קטנה ומינימלית

en: Minimal with drop shadow (no borders, indicators or transparency)
he_IL: מינימלי בהצללה (ללא גבולות, מחוונים או שקיפות)

en: Minute
he_IL: דקה

en: Minute %1$s
he_IL: דקות %1$s

en: Minutes
he_IL: דקות

en: Misc
he_IL: שונות

en: Mobile
he_IL: נייד

en: Mobile Behaviour
he_IL: התנהגות ניידת

en: Mobile Menu Display
he_IL: תצוגת תפריט נייד

en: Mobile display
he_IL: תצוגה ניידת

en: Modify the frame color by changing the Body Background in
he_IL: שנה את צבע המסגרת על-ידי שינוי רקע הגוף ב

en: Month
he_IL: חודש

en: Monthly
he_IL: באופן חודשי

en: Months
he_IL: חודשים

en: Most elements open a popup window if you click them
he_IL: רוב הרכיבים פותחים חלון קופץ אם לוחצים עליהם

en: Most mobile devices can't autoplay videos to prevent bandwidth problems for the user
he_IL: רוב ההתקנים הניידים אינם יכולים להכשיר וידאו בהפעלה אוטומטית כדי למנוע בעיות רוחב פס

en: Move
he_IL: העבר

en: Multi Author Blog (displays Gravatar of the article author beside the entry and feature images above)
he_IL: בלוג רב-משתתפים (מציג Gravatar של מחבר המאמר ליד הערך ותמונות התכונות לעיל)

en: Multiple Answers
he_IL: תשובות מרובות

en: Multiple toggles open allowed (Toggle Mode)
he_IL: מספר דו-מצבי פתיחה מותרים (מצב דו-מצבי)

en: Mute Video Player
he_IL: השתק נגן וידאו

en: Muted colors
he_IL: צבעים מושתקים

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: Name
he_IL: שם

en: Name (Post Slug)
he_IL: שם (Post סלאג)

en: Name Font Color
he_IL: צבע גופן של שם

en: Name of the person
he_IL: שם האדם

en: Neutral (Dark Grey)
he_IL: נייטרלי (אפור כהה)

en: Neutral (Light Grey)
he_IL: נייטרלי (אפור בהיר)

en: Never Sticky
he_IL: אף פעם לא דביק

en: New Message
he_IL: הודעה חדשה

en: New Portfolio Entry
he_IL: פרויקט חדש

en: New Search
he_IL: חיפוש חדש

en: New window (_blank)
he_IL: חלון חדש (_blank)

en: Newer Comments &raquo;
he_IL: תגובות חדשות

en: Newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: Newsletter via Mailchimp
he_IL: ידיעון באמצעות Mailchimp

en: Next
he_IL: הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Background Image
he_IL: ללא תמונת רקע

en: No Blog Posts found
he_IL: מספר הפוסטים שנמצאו

en: No Border
he_IL: & ללא מסגרת

en: No Borders
he_IL: כל הגבולות

en: No Events Found
he_IL: לא נמצאו אירועים

en: No Gap
he_IL: ללא רווח

en: No Icon
he_IL: ללא אייקון

en: No Layer Slider Found. Click here to create one
he_IL: לא נמצאה מחוון שכבה. לחץ כאן כדי ליצור אחד

en: No Link
he_IL: אין קישור

en: No Link for this slide
he_IL: אין קישור לשקופית זו

en: No Mailchimp API key found
he_IL: לא נמצא מפתח API Mailchimp

en: No Mailchimp Lists found
he_IL: לא נמצאו רשימות Mailchimp

en: No Padding
he_IL: אין ריפוד

en: No Phone Number/Extra Info
he_IL: אין מספר טלפון/מידע נוסף

en: No Portfolio Entries found
he_IL: לא נמצאו פרויקטים

en: No Portfolio Entries found in Trash
he_IL: לא נמצאו פרויקטים

en: No Repeat
he_IL: ללא חזרה

en: No Revolution Slider Found. Click here to create one
he_IL: לא נמצא מחוון מהפכה. לחץ כאן כדי ליצור אחד

en: No Secondary Menu
he_IL: ללא תפריט משני

en: No Sidebar
he_IL: ללא סיידבר

en: No Sorting
he_IL: ללא מיון

en: No Styling (no border, no border radius etc)
he_IL: אין סטיילינג (אין גבול, אין גבול וכדומה)

en: No Subheading
he_IL: לא כותרת

en: No Title and no excerpt
he_IL: ללא כותרת וללא תקציר

en: No Title, timer only
he_IL: ללא כותרת, רק טיימר

en: No Validation
he_IL: שגיאת וידוא: חשבונות פייפאל אינם תואמים (amt %s).

en: No border styling
he_IL: ללא סגנון גבול

en: No box around content
he_IL: אין תיבה arround תוכן

en: No minimum height, use content within section to define section height
he_IL: אין גובה מינימלי, השתמש בתוכן בתוך מקטע כדי להגדיר גובה מקטע

en: No option to view additional images
he_IL: אין אפשרות להציג תמונות נוספות

en: No products found which match your selection.
he_IL: לא נמצאו קורסים שתואמים את בחירתך

en: No separator
he_IL: ללא מפריד

en: No social Icons
he_IL: אין אייקונים חברתיים

en: No space between columns
he_IL: כמות המרווח בין העמודות

en: No special alignment
he_IL: אין יישור מיוחד

en: No templates saved yet
he_IL: לא נשמרו טמפלייטים

en: No transparency
he_IL: ללא שקיפות

en: No, display no banner
he_IL: לא, הצג ללא כרזה

en: No, do not display sort options
he_IL: לא, אל תציג אפשרויות מיון

en: No, do not force the same size
he_IL: לא, אל תכפה את אותו גודל

en: No, don't add a link to the images at all
he_IL: לא, אל תוסיף קישור לתמונות בכלל

en: No, dont stretch the image. If the browser window is bigger than the image simply align it centered
he_IL: . לא, אל תמתח את התמונה אם חלון הדפדפן גדול מהתמונה פשוט יישר אותו ממורכז

en: No, never display title
he_IL: לא, לעולם לא להציג כותרת

en: None
he_IL: ללא

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Normal Saturation
he_IL: רוויה נורמלית

en: Not activated
he_IL: לא מופעל

en: Note
he_IL: הערה

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Nothing Found
he_IL: לא נמצא כלום

en: Notice: If you want to completely remove a demo installation after importing it, you can use a plugin like
he_IL: הודעה: אם ברצונך להסיר לחלוטין התקנה של הדגמה לאחר ייבואה, באפשרותך להשתמש בתוסף כמו

en: Notification
he_IL: התראה

en: Notification (Blue)
he_IL: הודעה (כחול)

en: Number
he_IL: מספר

en: Number Font Size
he_IL: גודל גופן מספר

en: Number of columns
he_IL: מספר העמודות

en: Number of entries
he_IL: מספר ערכים

en: Number of items
he_IL: מספר של פריטים

en: Numbered Hotspot
he_IL: נקודה חמה ממוספרת

en: Offset Number
he_IL: מספר היסט

en: On Mouse Hover
he_IL: בעכבר לרחף

en: Once you have selected a list above the available form fields will be displayed here
he_IL: לאחר שבחרת רשימה מעל שדות הטופס הזמינים יוצגו כאן

en: Online Demo
he_IL: הדגמה מקוונת

en: Only Title
he_IL: רק כותרת

en: Only Title + Read More Link
he_IL: כותרת וקישור להמשך קריאה

en: Only available if the logo is not
he_IL: זמין רק אם הלוגו אינו

en: Only display on hover
he_IL: הצג רק על ריחוף

en: Only excerpt
he_IL: רק תקציר

en: Only excerpt + Read More Link
he_IL: תקציר וקישור להמשך קריאה

en: Only one toggle open at a time (Accordion Mode)
he_IL: הפעלה אחת בלבד פתוחה בכל פעם (מצב אקורדיון)

en: Open Link in new Window?
he_IL: לפתוח קישור בעמוד חדש?

en: Open a preview of the entry (known as AJAX Portfolio)
he_IL: פתח תצוגה מקדימה של הערך (המכונה אייאקס תיק)

en: Open bigger version of thumbnail image in lightbox (image needs to be set)
he_IL: לפתוח גירסה גדולה יותר של תמונה ממוזערת ב lightbox (יש להגדיר תמונה)

en: Open in new window
he_IL: לפתוח בחלון חדש

en: Open in new window and use rel="nofollow"
he_IL: פתח בחלון חדש ולהשתמש בnofollow = מפתח

en: Open in same window
he_IL: נפתח בחלון נוכחי

en: Open in same window and use rel="nofollow"
he_IL: פתח באותו חלון ולהשתמש בnofollow = להיכנס

en: Open links in
he_IL: לפתוח קישורים בתוך

en: Open the entry on a new page
he_IL: פתיחת הערך בעמוד חדש

en: Optional Tooltip
he_IL: תיאור כלי אופציונלי

en: Orange
he_IL: כתום

en: Order by
he_IL: לסדר לפי

en: Original
he_IL: מקורי

en: Output the code without any additional wrapper elements. (not recommended)
he_IL: הפלט את הקוד ללא רכיבי עטיפה נוספים. (לא מומלץ)

en: Overlay Color
he_IL: צבע כיסוי

en: Overlay Opacity
he_IL: אטימות כיסוי

en: Overlay Style
he_IL: סגנון שכבת-על

en: Overline
he_IL: קו עליון

en: Overwrite Portfolio Link setting
he_IL: הגדרת קישור תיקים

en: Padding
he_IL: ריפוד

en: Padding Bottom
he_IL: ריפוד מטה

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page %d of %d
he_IL: עמוד %d מ- %d

en: Page Content
he_IL: תוכן העמוד

en: Page Layout
he_IL: פריסת עמוד

en: Page Order
he_IL: סדר דפים

en: Page Preloading
he_IL: טעינת עמוד מראש

en: Page Sidebar Navigation
he_IL: ניווט בעמוד הסרגל הצידי

en: Page Split
he_IL: עמוד מפוצל

en: Page Transitions
he_IL: מעברי עמוד

en: Page/Post ID
he_IL: מזהה עמוד/פוסט

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Pages:
he_IL: עמודים:

en: Pagination
he_IL: עימוד

en: Paragraph
he_IL: פסקה

en: Parallax
he_IL: פראלקס

en: Partner/Logo Element
he_IL: רכיב שותף/סמל לוגו

en: Partner/Logo Link?
he_IL: קישור שותף/לוגו?

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most elements get the same size, only elements with very wide images get twice the width and elements with very high images get twice the height. To qualify for "very wide" or "very high" the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
he_IL: בנייה אוטומטית מושלמת: להציג רשת שבה רוב האלמנטים לקבל באותו גודל, רק אלמנטים עם תמונות רחב מאוד לקבל כפול רוחב ואלמנטים עם תמונות גבוהות מאוד לקבל כפול גובה. כדי להעפיל "רחב מאוד" או "גבוה מאוד" התמונה חייבת להיות יחס גובה-רוחב של 16:9 או יותר

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each element has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
he_IL: רשת מושלמת: להציג רשת מושלמת שבה כל אלמנט יש בדיוק באותו גודל. תמונות חתוכות/נמתחות אם הן אינן מתאימות

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each image has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
he_IL: רשת מושלמת: להציג רשת מושלמת שבה כל תמונה יש בדיוק באותו גודל. תמונות חתוכות/נמתחות אם הן אינן מתאימות

en: Perfect Manual Masonry: Manually control the height and width of entries by adding either a "landscape" or "portrait" tag when creating the entry. Elements with no such tag use a fixed default size, elements with both tags will display extra large
he_IL: בנייה ידנית מושלמת: לשלוט ידנית את הגובה והרוחב של הערכים על ידי הוספת תג "נוף" או "דיוקן" בעת יצירת הערך. אלמנטים ללא תג כזה להשתמש בגודל ברירת מחדל קבוע, אלמנטים עם שני התגים יציג גדול מאוד

en: Permanent Link:
he_IL: קישור קבוע:

en: Phone Number Or Small Info Text
he_IL: מספר טלפון או טקסט מידע קטן

en: Pick a date in the future.
he_IL: . תבחרי תאריך בעתיד

en: Pick the hour of the day
he_IL: . תבחרי את שעת היום

en: Pick the minute of the hour
he_IL: . תבחרי את הדקה של השעה

en: Pink
he_IL: ורוד

en: Please enter a valid Mailchimp API key, otherwise we will not be able to retrieve the lists that your visitors may subscribe to.
he_IL: אנא הזן מפתח חוקי API Mailchimp, אחרת לא נוכל לאחזר את הרשימות כי המבקרים שלך יכול להירשם כמנוי.

en: Please fill in all required fields.
he_IL: נא למלא את כל השדות הנדרשים

en: Please insert a valid address in the fields above
he_IL: נא הכנס כתובת חוקית בשדות שלעיל

en: Please make sure that your fields are filled in correctly
he_IL: נא ודא שהשדות שלך מולאו כראוי

en: Please note that Mega Menus are not supported for this element
he_IL: שים לב כי תפריטים מגה אינם נתמכים עבור רכיב זה

en: Please note that the Advanced Layout Builder for products will not work with all WooCommerce Extensions
he_IL: לידיעתכם, בונה הפריסה המתקדמת עבור מוצרים לא יפעל עם כל ההרחבות הWooCommerce

en: Please note:
he_IL: יש לשים לב:

en: Please note: Images within the tooltip are currently not supported
he_IL: שים לב: תמונות בתוך תיאור הכלי אינן נתמכות כעת

en: Please prove that you are human by solving the equation
he_IL: אנא הוכיחו שאתם אנושיים באמצעות פתרון המשוואה

en: Please provide a valid email address.
he_IL: יש להזין כתובת מייל תקנית.

en: Please try another search term
he_IL: נא נסה טווח חיפוש אחר

en: Plugin Additions
he_IL: תוספות תוסף

en: Pop up
he_IL: חלון קופץ

en: Popular
he_IL: דירוג

en: Popularity
he_IL: פופולריות

en: Portfolio
he_IL: תיק עבודות

en: Portfolio Grid
he_IL: תיק עבודות בתצוגת רשת

en: Portfolio Grid Image Size
he_IL: גודל תמונת רשת של תיק

en: Position
he_IL: מיקום

en: Position Of The Image
he_IL: מיקום התמונה

en: Position at the Left
he_IL: מיקום משמאל

en: Position at the Right
he_IL: מיקום מימין

en: Post Number
he_IL: רשום מספר

en: Post Slider
he_IL: מחוון פוסטים

en: Postcode:
he_IL: מיקוד:

en: Prepended static text
he_IL: טקסט סטטי נוסף

en: Press ENTER on your keyboard or the Save Button to save current state of a popup window
he_IL: הקש על ENTER במקלדת או על לחצן שמור כדי לשמור את המצב הנוכחי של חלון מוקפץ

en: Press ESC on your keyboard or the Close Button to close popup window.
he_IL: הקש ESC בלוח המקשים או בלחצן סגור כדי לסגור חלון מוקפץ.

en: Press TAB to navigate trough the various form fields of a popup window.
he_IL: הקש TAB כדי לנווט שוקת בשדות הטופס השונים של חלון מוקפץ.

en: Prev
he_IL: הקודם

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview Image Size
he_IL: תצוגה מקדימה של גודל תמונה

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Previously used menu
he_IL: תפריט שנעשה בו שימוש קודם

en: Price
he_IL: מחיר

en: Pricing
he_IL: תמחור

en: Pricing Row
he_IL: שורת תמחור

en: Primary Color
he_IL: צבע יסוד

en: Product Grid
he_IL: גריד מוצרים

en: Product Hover
he_IL: מוצר מרחף

en: Product Images
he_IL: תמונות מוצר

en: Product Info
he_IL: מידע מוצר

en: Product Info Tab
he_IL: הכרטיסיה ' פרטי מוצר '

en: Product List
he_IL: רשימת מוצרים

en: Product Purchase Button
he_IL: לחצן ' רכישת מוצר '

en: Product Reviews
he_IL: חוות דעת וביקורות

en: Product Slider
he_IL: המחוון ' מוצר '

en: Product layout on overview pages
he_IL: פריסת מוצר בעמודי מבט כולל

en: Products per page
he_IL: מוצרים לעמוד

en: Profile for User:
he_IL: פרופיל למשתמש:

en: Progress Bar Animation enabled?
he_IL: לאפשר אנימציה בפסי ההתקדמות?

en: Progress Bar Style
he_IL: סגנון מד התקדמות

en: Progress Bars
he_IL: סרגל ביצוע

en: Progress Bars Title
he_IL: כותרת פסי התקדמות

en: Progress in &percnt;
he_IL: התקדמות ב-& percnt;

en: Promo Box
he_IL: התיבה פרומו

en: Promo Box Button
he_IL: לחצן תיבת פרומו

en: Purple
he_IL: סגול

en: Quick CSS
he_IL: Css מהיר

en: Quick Info & Hotkeys
he_IL: מידע מהיר & מקשי הקיצור

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Random
he_IL: אקראי

en: Read more
he_IL: המשך קריאה...

en: Recent
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Recommended Plugins:
he_IL: תוספים מומלצים:

en: Red
he_IL: אדום

en: Reddit link
he_IL: קישור רדיט

en: Redirect
he_IL: הפניה

en: Redirect the user to another page
he_IL: ניתוב מחדש של המשתמש לעמוד אחר

en: Redo
he_IL: ביצוע מחדש

en: Referal URL 2:
he_IL: כתובת הפניה 2:

en: Referal URL:
he_IL: כתובת URL להפניה:

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Related Entries
he_IL: תוצאות קשורות

en: Related Products
he_IL: מוצרים דומים

en: Remove Image
he_IL: להסיר תמונה

en: Remove Images
he_IL: הסיר תמונות

en: Remove element if the user navigated away from page 1 to page 2,3,4 etc
he_IL: הסר רכיב אם המשתמש מנווט הרחק מעמוד 1 לעמוד 2, 3, 4 וכו '

en: Repeat
he_IL: חזרה

en: Required Plugins:
he_IL: התוספים הנדרשים:

en: Responsive
he_IL: רספונסיבי

en: Responsive Site
he_IL: אתר מגיב

en: Responsive Styling
he_IL: סגנון תגובה

en: Right
he_IL: ימין

en: Right Bottom
he_IL: ימין תחתון

en: Right Centered
he_IL: ימין ממורכז

en: Right Framed
he_IL: ממוסגר ימני

en: Right Sidebar
he_IL: סרגל צדדי ימני

en: Right Top
he_IL: ימין למעלה

en: Right to Left
he_IL: מימין לשמאל

en: Right without Frame
he_IL: זכות ללא מסגרת

en: Rotating Text
he_IL: טקסט מתחלף

en: Rotation Animation
he_IL: הנפשת סיבוב

en: Row Settings
he_IL: הגדרות שורה

en: Row Settings apply to all columns in this row but can only be set in the first column
he_IL: הגדרות שורה חלות על כל העמודות בשורה זו אך ניתן להגדירן רק בעמודה הראשונה

en: Sale!
he_IL: מבצע!

en: Save
he_IL: שמור

en: Save Element as Template
he_IL: שמור רכיב כתבנית

en: Save Element as Template: Choose a Name
he_IL: שמור רכיב כתבנית: בחר שם

en: Save Entry As Template
he_IL: שמור ערך כתבנית

en: Scale to fit = contain (scales image so the whole image is always visible)
he_IL: שינוי גודל להתאמה (שינוי קנה מידה של תמונה כך שכל התמונה תהיה תמיד גלויה)

en: Scroll
he_IL: גלילה

en: Scroll to top
he_IL: גלול למעלה

en: Search
he_IL: חיפוש באתר

en: Search Portfolio Entries
he_IL: חפש פרויקט

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
he_IL: תוצאות חיפוש עבור &quot;%1$s&quot;:

en: Search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור

en: Second
he_IL: שניה

en: Secondary Font Color
he_IL: צבע תפריט משני

en: Secondary Menu
he_IL: תפריט משני

en: Secondary Menu - will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
he_IL: תפריט משני-יוצג אם בחרת בפריסת כותרת התומכת בתפריט משנה

en: Secondary Menu in top bar at the left
he_IL: תפריט משני בסרגל העליון משמאל

en: Secondary Menu in top bar at the right
he_IL: תפריט משני בסרגל העליון מימין

en: Secondary color for link and button hover, etc
he_IL: צבע משני עבור קישור וכפתור לרחף, וכו '

en: Seconds
he_IL: שניות

en: Section Bottom Border Styling
he_IL: סגנון הגבול התחתון של המקטע

en: Section Colors
he_IL: צבעי מקטע

en: Section Minimum Height
he_IL: מקטע גובה מינימלי

en: Section Padding
he_IL: ריווח מקטעים

en: Section Top Border Styling
he_IL: סגנון הגבול העליון של המקטע

en: Section Top Shadow
he_IL: מקטע צל עליון

en: Select
he_IL: בחר

en: Select A Predefined Color Scheme
he_IL: בחירת ערכת צבעים מוגדרת מראש

en: Select Post Type
he_IL: בחר סוג פוסט

en: Select a background color for your overlay here.
he_IL: בחר צבע רקע עבור הכיסוי שלך כאן.

en: Select a cell layout
he_IL: בחירת פריסה

en: Select a custom background color for this cell here. Leave empty for default color
he_IL: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור תא זה כאן. השאר ריק לצבע ברירת מחדל

en: Select a custom background color for your Button here
he_IL: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור הלחצן כאן

en: Select a custom background color for your dropcap here
he_IL: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור הdropcap שלך כאן

en: Select a custom background color for your notification here
he_IL: בחר צבע רקע מותאם אישית עבור הדיווח שלך כאן

en: Select a custom background color here
he_IL: בחירת צבע רקע מותאם אישית

en: Select a custom background color. Leave empty to use the default
he_IL: בחרו צבע רקע מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom border color here
he_IL: בחר צבע גבול מותאם אישית

en: Select a custom border color. Leave empty to use the default
he_IL: בחרו צבע גבול מותאם אישית. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom color for your Map here. The map will be tinted with that color. Leave empty if you want to use the default map color
he_IL: בחר צבע מותאם אישית עבור המפה שלך. . המפה תהיה צבעונית בצבע הזה השאר ריק אם ברצונך להשתמש בצבע ברירת המחדל של מפת הצבעים

en: Select a custom font color for your Button here
he_IL: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור הלחצן שלך כאן

en: Select a custom font color for your Heading area here
he_IL: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור אזור הכותרת שלך כאן

en: Select a custom font color for your Heading here
he_IL: בחירת צבע גופן מותאם אישית עבור הכותרת שלך כאן

en: Select a custom font color for your notification here
he_IL: בחר צבע גופן מותאם אישית עבור הדיווח שלך כאן

en: Select a custom font color here
he_IL: בחירת צבע גופן מותאם אישית

en: Select a custom font color. Leave empty to use the default
he_IL: בחירת גודל פונט מותאם אישית. יש להשאיר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Select a custom pulse color here
he_IL: בחר צבע פעימה מותאם אישית כאן

en: Select a font color for your overlay here.
he_IL: בחר צבע גופן עבור הכיסוי שלך כאן.

en: Select a form color scheme here
he_IL: בחר ערכת צבעים של טופס כאן

en: Select a heading color
he_IL: בחירת צבע כותרת

en: Select a heading style
he_IL: בחר סגנון כותרת

en: Select a mailchimp list...
he_IL: בחר ברשימת מיילצ'ימפ

en: Select a number between 0 and 100
he_IL: בחרו מספר בין 0 ל-100.

en: Select a page
he_IL: בחר עמוד

en: Select an Icon below
he_IL: בחר סמל מתחת

en: Select an IconBox Icon below
he_IL: בחר סמל IconBox מתחת

en: Select an element to customize
he_IL: בחר רכיב להתאמה אישית

en: Select an existing or upload a new background image.
he_IL: בחירה בתמונה קיימת או העלאת תמונת רקע חדשה

en: Select an icon below
he_IL: בחר סמל מתחת

en: Select an icon for the element here
he_IL: בחר סמל לרכיב כאן

en: Select an icon for your Button below
he_IL: בחר סמל ללחצן להלן

en: Select an icon for your list item below
he_IL: בחר סמל עבור פריט הרשימה להלן

en: Select an icon for your tab title below
he_IL: בחר סמל עבור כותרת הטאב שמתחת

en: Select custom image size
he_IL: בחירת גודל תמונה מותאם אישית

en: Select custom preview image size
he_IL: בחירת גודל תמונה בתצוגה מקדימה מותאמת אישית

en: Select here if you want to open the linked page in a new window
he_IL: יש לבחור כאן אם ברצונך שהלינק יפתח בחלון חדש

en: Select how to align the form labels and the send button
he_IL: ניתן כאן לבחור כיצד תוויות הטופס וכפתור השליחה יהיו מיושרים

en: Select if the content slider should rotate by default
he_IL: בדוק אם מחוון התוכן צריך להסתובב כברירת מחדל

en: Select if the iconbox should receive a border around the content
he_IL: בחר אם על הiconbox לקבל גבול סביב התוכן

en: Select if the logo slider should rotate by default
he_IL: בדיקה אם המחוון ' סמל ' צריך לסובב כברירת מחדל

en: Select if the slideshow should rotate by default
he_IL: בדוק אם מצגת השקופיות אמורה להיסתובב כברירת מחדל

en: Select menu to display
he_IL: בחר בתפריט להצגה

en: Select options
he_IL: לרכישה

en: Select the borderwidth of the column here
he_IL: הגדר את הגבול של העמודה כאן

en: Select the color of your shop description
he_IL: בחר את הצבע של תיאור החנות שלך

en: Select the desired Page layout
he_IL: בחר את פריסת העמוד הרצויה

en: Select the gap between the elements
he_IL: בחר את הפער שבין הרכיבים

en: Select the list that the user should be added to. The form will be build automatically based on the list that you have set up in mailchimp.
he_IL: בחר את הרשימה אליה יש להוסיף את המשתמש. הטופס יבנה באופן אוטומטי בהתאם לרשימה שהגדרת ב-mailchimp.

en: Select the opacity of your colored banner overlay
he_IL: בחר את האטימות של כיסוי הבאנר הצבעוני שלך

en: Select the rotation animation
he_IL: בחר בהנפשה הסיבובית

en: Select the styling of your menu item
he_IL: בחר את הסגנון של פריט התפריט שלך

en: Select the transition for your content slider
he_IL: בחר את המעבר עבור מחוון התוכן.

en: Select the transition for your logoslider
he_IL: בחרו במעבר למחוון הלוגו שלכם.

en: Select the transition for your slideshow
he_IL: בחר את המעבר עבור המצגת שלך.

en: Select the width of the tooltip. Height is based on the content
he_IL: בחר את רוחב תיאור הכלי. גובה מבוסס על התוכן

en: Select when to display the tooltips
he_IL: בחר מתי להציג את תיאורי המסך

en: Select where to display the tooltip in relation to the hotspot
he_IL: בחר היכן להציג את תיאור הכלי ביחס לנקודה חמה

en: Select which entries should be displayed by selecting a taxonomy
he_IL: בחר אילו ערכים יש להציג על-ידי בחירת טקסונומיה

en: Select which kind of HTML markup you want to apply to set the importance of the headline for search engines
he_IL: בחר איזה סוג של סימון HTML ברצונך להחיל כדי להגדיר את חשיבות הכותרת עבור מנועי חיפוש

en: Select which kind of heading you want to display.
he_IL: בחר איזה סוג של כותרת ברצונך להציג.

en: Select which table styling should be used if the screen is too small for the table.
he_IL: בחר את סגנון הטבלה שיש להשתמש בו אם המסך קטן מדי עבור הטבלה.

en: Send us mail
he_IL: שלח לנו דואר

en: Sending
he_IL: שולח

en: Separator / Whitespace
he_IL: מפריד/רווח לבן

en: Separator Between Menu Items
he_IL: הפרדה בין פריטי תפריט

en: Set Cell Size
he_IL: קבע גודל תא

en: Set Manually
he_IL: וגדר באופן ידני

en: Set Zoom level automatically to show all markers
he_IL: קביעת רמת זום אוטומטית כדי להציג את כל הסמנים

en: Set a border color for this column
he_IL: הגדרת צבע גבול עבור עמודה זו

en: Set a color to display a overlay above the banner image.
he_IL: קבעו צבע לתצוגת כיסוי מעל לתמונת הכרזה.

en: Set opacity for color Overlay
he_IL: קביעת אטימות לשכבת צבע

en: Set the Portfolio Grid image size automatically based on column or layout width
he_IL: הגדרת גודל תמונת רשת הפורטפוליו באופן אוטומטי על בסיס עמודות או רוחב פריסה

en: Set the border radius of the column
he_IL: הגדרת רדיוס הגבול של העמודה

en: Set the colors of your hotspot
he_IL: הגדרת הצבעים של נקודת הנקודה

en: Set the image size of the Portfolio Grid images
he_IL: קביעת גודל התמונה של תמונות רשת התיקים

en: Set the image size of the preview images
he_IL: קביעת גודל התמונה של תמונות התצוגה המקדימה

en: Set the minimum height of all the cells in pixel. eg:400px
he_IL: הגדר את הגובה המינימלי של כל התאים בפיקסל. למשל: 400px

en: Set the opacity of your overlay: 0.1 is barely visible, 1.0 is opaque
he_IL: הגדר את האטימות של כיסוי העין: 0.1 הוא בקושי נראה, 1.0 הוא אטום

en: Set the position of the icons
he_IL: הגדר את מיקום הסמלים

en: Set the position of the short ruler
he_IL: קביעת מיקום הסרגל הקצר

en: Set the preview image size automatically based on column or layout width
he_IL: קביעת גודל התמונה המקדימה באופן אוטומטי בהתבסס על רוחב עמודה או פריסה

en: Set the preview image size automatically based on column width
he_IL: קביעת גודל התמונה המקדימה באופן אוטומטי בהתבסס על רוחב העמודה

en: Set the preview image size automatically based on slider height
he_IL: קביעת גודל התמונה המקדימה באופן אוטומטי בהתבסס על גובה המחוון

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Several options to change the header transparency and visibility on this page.
he_IL: מספר אפשרויות לשינוי שקיפות הכותרת והנראות בדף זה.

en: Share Links At The Bottom Of Your Blog Post
he_IL: שתף קישורים בחלק התחתון של הבלוג שלך

en: Share by Mail
he_IL: לשתף במייל

en: Share on
he_IL: שתף ב

en: Share this entry
he_IL: שתפו את הפוסט

en: Shop
he_IL: חנות

en: Shop Banner Image
he_IL: תמונת באנר לחנות

en: Shop Banner Image Color Overlay
he_IL: כרזת חנות כיסוי צבע תמונה

en: Shop Description
he_IL: תיאור החנות

en: Shop Description Color
he_IL: צבע תיאור חנות

en: Shop Options
he_IL: אפשרויות חנות

en: Shopping Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Short Separator
he_IL: מפריד קצר

en: Should a pagination be displayed?
he_IL: האם להציג חלוקה לעיל?

en: Should a pagination or load more option be displayed to view additional images?
he_IL: האם יש להציג חלוקה לעיל או לטעון אפשרות נוספת כדי להציג תמונות נוספות?

en: Should an icon be displayed at the center?
he_IL: האם יש להציג סמל במרכז?

en: Should an icon be displayed at the left side of the button
he_IL: האם יש להציג סמל בצד שמאל של הלחצן

en: Should an icon be displayed at the left side of the progress bar
he_IL: האם יש להציג סמל בצד שמאל של סרגל ההתקדמות

en: Should an icon be displayed at the left side of the tab title?
he_IL: האם יש להציג סמל בצד שמאל של כותרת הכרטיסיה?

en: Should only one toggle be active at a time and the others be hidden or can multiple toggles be open at the same time?
he_IL: האם יש להיות פעיל רק מעבר אחד והאחרים יהיו מוסתרים או שניתן לפתוח מספר מצבי החלפה בו?

en: Should product image be displayed?
he_IL: האם יש להציג תמונת מוצר?

en: Should sorting options based on the taxonomies above be displayed?
he_IL: האם יש להציג אפשרויות מיון המבוססות על הtaxonomies לעיל?

en: Should the first entry be displayed bigger?
he_IL: האם יש להציג את הערך הראשון גדול יותר?

en: Should the full entry be displayed or just a small excerpt?
he_IL: האם יש להציג את הפריט המלא או רק קטע קטן?

en: Should the sorting options based on categories be displayed?
he_IL: האם להציג את אפשרויות המיון המבוססות על קטגוריות?

en: Show
he_IL: הצג

en: Show Details
he_IL: הצג פרטים

en: Show Tooltips
he_IL: הצג חלוניות מידע@ option: check

en: Show a list of upcoming events
he_IL: רשימת האירועים הקרובים

en: Show a preloader when opening a page on your site.
he_IL: הצג טוען מראש בעת פתיחת דף באתר.

en: Show empty Cells
he_IL: הצג תאים ריקים

en: Show sidebar on smartphones
he_IL: הצג סרגל צידי בטלפונים חכמים

en: Show sidebar on smartphones (Sidebar is displayed then below the actual content)
he_IL: הצג תיבה צידית בטלפונים חכמים (הסרגל הצידי מוצג לאחר מכן מתחת לתוכן בפועל)

en: Show single product page
he_IL: הצג בדף מוצר בודד

en: Show the animation when user scrolls to the gallery
he_IL: הצגת ההנפשה בעת גלילה של משתמש לגלריה

en: Show the full Video without cropping
he_IL: הצג את הוידאו המלא ללא חיתוך

en: Shrinking Header
he_IL: כיווץ כותרת

en: Sidebar
he_IL: סרגל צד

en: Sidebar On Archive Pages
he_IL: סרגל צידי בעמודי ארכיון

en: Sidebar On Blog Page
he_IL: הסרגל הצדדי בדף הבלוג

en: Sidebar On Pages
he_IL: הסרגל הצדדי בעמודים

en: Sidebar On Single Post Entries
he_IL: סרגל צידי על ערכי Post יחיד

en: Sidebar Separator Styling
he_IL: סגנון מפריד הסרגל הצידי

en: Sidebar Setting
he_IL: הגדרות סרגל צד

en: Sidebar Settings
he_IL: הגדרות סרגל צד.

en: Sidebar on Smartphones
he_IL: סרגל צידי בטלפונים חכמים

en: Signup Form Styling
he_IL: עיצוב טופס להצטרפות

en: Silver
he_IL: כסף

en: Simple Fade in
he_IL: פשוט לדעוך ב

en: Single Author, big preview Pic (no author picture is displayed, feature image is big)
he_IL: מחבר יחיד, תמונת תצוגה מקדימה גדולה (לא מוצגת תמונה של המחבר, התכונה תמונה גדולה)

en: Single Author, small preview Pic (no author picture is displayed, feature image is small)
he_IL: מחבר יחיד, תמונת תצוגה מקדימה קטנה (לא מוצגת תמונה של המחבר, התכונה תמונה קטנה)

en: Single Color
he_IL: צבע אחד

en: Single Entry
he_IL: רשומה בודדת

en: Single Post
he_IL: פוסט יחיד

en: Single Post Options
he_IL: אפשרויות פוסט בודד

en: Single Post Style
he_IL: סגנון הצבה בודד

en: Single post with big preview image (featured image)
he_IL: פוסט אחד עם תמונת תצוגה מקדימה גדולה (מובלט תמונה)

en: Single post with small preview image (featured image)
he_IL: פוסט בודד עם תמונת תצוגה מקדימה קטנה (תמונה מובלט)

en: Size Settings
he_IL: הגדרות גודל

en: Size of your caption in pixel
he_IL: גודל הכיתוב בפיקסל

en: Skill or Task
he_IL: מיומנות או משימה

en: Slide
he_IL: שקופית

en: Slide 1
he_IL: הסתר סרגל כלים% 1

en: Slide 2
he_IL: שקופית 2

en: Slide Animations
he_IL: הנפשות שקופיות

en: Slide Caption
he_IL: כיתוב לשקופית:

en: Slide Content
he_IL: תוכן שקופית

en: Slide Content goes here
he_IL: תוכן השקופית מגיע לכאן

en: Slide Title
he_IL: כותרת הסליידר

en: Slide sidewards
he_IL: שקופית sidewards

en: Slide up/down
he_IL: החלק למעלה/למטה

en: Slider
he_IL: סליידר

en: Slider Autorotation Duration
he_IL: משך autorotation המחוון

en: Slider Control Styling
he_IL: עיצוב בקרת מצגת?

en: Slider Controls
he_IL: פקדי סליידר

en: Slider Width/Height Ratio
he_IL: יחס רוחב/גובה של המחוון

en: Slides can either be generated based on images you choose or on recent post entries
he_IL: ניתן ליצור שקופיות בהתבסס על תמונות שתבחר או על ערכי post אחרונים

en: Slideshow
he_IL: מצגת שקפים

en: Slideshow Background Image
he_IL: תמונת רקע של מצגת

en: Slideshow Image Size
he_IL: גודל תמונת מצגת

en: Slideshow Image and Video Size
he_IL: תמונת מצגת וגודל וידאו

en: Slideshow Transition
he_IL: מעבר מצגת

en: Slideshow autorotation Settings in Seconds
he_IL: התקדמות אוטומטית של המצגת בשניות

en: Slightly increase the image size
he_IL: כן, הגדל מעט את גודל התמונה

en: Slightly oversaturated
he_IL: מעט oversaturated

en: Small
he_IL: קטן

en: Small Padding
he_IL: ריפוד קטן

en: Small Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות קטנות

en: Small bar above Main Menu
he_IL: בר קטן מעל התפריט הראשי

en: Small separator
he_IL: מפריד קטן

en: Small title
he_IL: כותרת קטנה

en: Smallest time unit
he_IL: יחידת זמן קטנה ביותר

en: Smooth page transition when navigating from one page to the next. Please disable if this causes problems with plugins when navigating ajax or otherwise dynamical created content
he_IL: מעבר עמוד חלק בעת ניווט מעמוד אחד למשנהו. נא בטל אם פעולה זו גורמת לבעיות בתוספים בעת ניווט ב-ajax או בתוכן דינמי אחר שנוצר

en: Social Buttons
he_IL: כפתורי רשתות חברתיות

en: Social Icon
he_IL: אייקון רשתות חברתיות

en: Social Icon URL:
he_IL: כתובת URL של סמל חברתי:

en: Social Icons
he_IL: אייקונים חברתיים

en: Social Profiles
he_IL: פרופיל חברתי

en: Solid
he_IL: רציף

en: Sorry, no posts matched your criteria
he_IL: מצטערים, אך לא נמצא תוכן התואם לחיפושך

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
he_IL: מצטערים, אין פוסטים התואמים לביטויי החיפוש שלך. נא לנסות חיפוש אחר בבקשה

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
he_IL: מצטערים, העמוד שחיפשת אינו זמין. מה דעתך לבצע חיפוש?

en: Sort alphabetically
he_IL: מיין בסדר אלפאבתי

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Sort by most recent
he_IL: מיון לפי פוסטים אחרונים

en: Sort by popularity
he_IL: מיון לפי דירוג פופולרי

en: Sort by price
he_IL: מיין לפי מחיר

en: Sortable?
he_IL: ניתן למיון

en: Sorting
he_IL: מיון

en: Sorting Active
he_IL: מיון פעיל

en: Space Between Columns
he_IL: המרווח בין העמודות

en: Special Heading
he_IL: כותרת מיוחדת

en: Special: Email Icon (add your own URL to link to a contact form)
he_IL: מיוחד: סמל דוא ל (להוסיף כתובת URL משלך כדי לקשר טופס איש קשר)

en: Special: RSS (add RSS URL, leave blank if you want to use default WordPress RSS feed)
he_IL: מיוחד: rss (להוסיף כתובת ה-rss, להשאיר ריק אם אתה רוצה להשתמש ברירת מחדל וורדפרס rss feed)

en: Specify a favicon for your site.
he_IL: ציין ועדפים עבור האתר שלך.

en: Square
he_IL: מרובע

en: Standalone Icon with border and optional caption
he_IL: סמל עצמאי עם גבול וכיתוב אופציונלי

en: Start by adding columns and rows, then add content and styling to each.
he_IL: התחל על-ידי הוספת עמודות ושורות, ולאחר מכן הוסף תוכן וסגנון לכל אחד.

en: State:
he_IL: מצב:

en: Sticky Header
he_IL: כותרת דביקה

en: Sticky Sidebar Menu
he_IL: תפריט סרגל צידי דביק

en: Sticky Submenu
he_IL: תפריט המשנה ' דביק '

en: Sticky if Sidebar is smaller than the screen height, scroll otherwise
he_IL: דביק אם הסרגל הצידי קטן יותר מגובה המסך, גלול אחרת

en: Street Address:
he_IL: כתובת:

en: Street address
he_IL: כתובת

en: Stretch Fullscreen
he_IL: מתיחה במסך מלא

en: Stretch Video so it covers the whole slideshow (Video must be 16:9 for this option to work properly)
he_IL: מתיחה וידאו כך שהוא מכסה את המצגת כולה (וידאו חייב להיות 16:9 עבור אפשרות זו כדי לעבוד כראוי)

en: Stretch fullwidth
he_IL: מתיחה fullwidth

en: Stretch image to fit the slideshow size?
he_IL: למתוח את התמונה כדי להתאים את גודל המצגת?

en: Stretch to fit = stretch (stretches image to cover the element)
he_IL: מתיחה להתאמה (מתיחת תמונה לכריכת הרכיב)

en: Stretched Or Boxed Layout
he_IL: האם להשתמש בפריסת מתיחה או בתיבה?

en: Stretched layout
he_IL: פריסה מתוחה

en: Striped
he_IL: פסים

en: Style
he_IL: עיצוב

en: Subheading
he_IL: כותרת

en: Subheading Text
he_IL: טקסט כותרת

en: Subject
he_IL: נושא

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submit Button Label
he_IL: תווית כפתור שליחה

en: Subscribe
he_IL: הרשמה

en: Subscriber
he_IL: מנוי

en: Subtitle below name
he_IL: כתוביות מתחת לשם

en: Success (Green)
he_IL: הצלחה (ירוק)

en: Tab 1
he_IL: טאב 1

en: Tab 2
he_IL: טאב 2

en: Tab Content
he_IL: תוכן כרטיסיה

en: Tab Content goes here
he_IL: תוכן הטאב הולך לכאן

en: Tab Icon
he_IL: סמנל כרטיסייה

en: Tab Position
he_IL: מיקום טאב

en: Tab Title
he_IL: כותרת כרטיסיה

en: Table
he_IL: טבלה

en: Table Builder
he_IL: בונה טבלאות

en: Table Caption
he_IL: כיתוב לטבלה

en: Table Design
he_IL: עיצוב טבלה

en: Table Purpose
he_IL: מטרת הטבלה

en: Tabs
he_IL: לשוניות

en: Tag
he_IL: תג

en: Tag Archive for:
he_IL: ארכיון תגיות עבור :

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Tags:
he_IL: תגיות:

en: Taxonomy Overview Page
he_IL: עמוד סקירה של טקסונומיה

en: Teal
he_IL: ירוק כחלחל

en: Team Member
he_IL: חבר צוות

en: Team Member Description
he_IL: תיאור חבר צוות

en: Team Member Image
he_IL: תמונת חבר בצוות

en: Team Member Job Title
he_IL: הגדרת תפקיד חבר הצוות

en: Team Member Name
he_IL: שם חבר הצוות

en: Template Name must have at least 3 characters
he_IL: על שם התבנית לכלול לפחות 3 תווים

en: Template name already in use. Please delete the template with this name first or choose a different name
he_IL: שם התבנית כבר נמצא בשימוש. נא מחק את התבנית בשם זה תחילה או בחר שם אחר

en: Templates
he_IL: תבניות

en: Temporarily disable and hide the item without deleting it, if its out of stock
he_IL: הפוך באופן זמני והסתר את הפריט מבלי למחוק אותו, אם המלאי שלו לא נמצא

en: Testimonial Grid
he_IL: רשת עדויות

en: Testimonial Grid Columns
he_IL: טבלת עדויות עמודות

en: Testimonial Slider (Compact)
he_IL: המחוון ' חוות דעת ' (קומפקטי)

en: Testimonial Slider (Large)
he_IL: המחוון ' חוות דעת ' (גדול)

en: Testimonial Style
he_IL: סגנון המלצה

en: Testimonial by
he_IL: עדות מאת

en: Testimonials
he_IL: עדויות

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Align
he_IL: יישור טקסט

en: Text Alignment
he_IL: יישור טקסט

en: Text Block
he_IL: בלוק טקסט

en: Text Decoration
he_IL: קישוט פונט

en: Text Link?
he_IL: קישור הטקסט?

en: Text Transform
he_IL: שינוי הטקסט

en: Text align
he_IL: יישור טקסט

en: Text that appears if you place your mouse above the Icon
he_IL: טקסט המופיע אם אתה ממקם את העכבר מעל הסמל

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
he_IL: תודה על ההרשמה לניוזלטר שלנו!

en: Thank you for your Message!
he_IL: תודה על הודעתך!

en: The 'Default Font' can't be deleted.
he_IL: אין אפשרות למחוק את ' גופן ברירת מחדל '.

en: The 20 latest Blog Posts
he_IL: 20 המאמרים האחרונים בבלוג

en: The 8 latest Portfolio Entries
he_IL: 8 ערכי תיק העבודות האחרונים

en: The Avia Layout Builder allows you to create unique layouts with an easy to use, drag and drop interface.
he_IL: בונה פריסת אביה מאפשר לך ליצור פריסות ייחודיות עם קל לשימוש, גרור ושחרר ממשק.

en: The Events Calendar Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
he_IL: ה-Plugin של לוח השנה אירועים אינו פעיל כעת. בבקשה להתקין ולהפעיל אותו, לאחר מכן טען דף זה כדי להיות מסוגל לייבא את ההדגמה

en: The WooCommerce Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
he_IL: התוסף WooCommerce אינו פעיל כעת. בבקשה להתקין ולהפעיל אותו, לאחר מכן טען דף זה כדי להיות מסוגל לייבא את ההדגמה

en: The background image of your
he_IL: תמונת הרקע של ה

en: The background image of your Body
he_IL: תמונת הרקע של גופך

en: The current number of cells does not allow any layout variations
he_IL: המספר הנוכחי של תאים אינו מאפשר וריאציות פריסה

en: The largest unit that will be displayed
he_IL: היחידה הגדולה ביותר שתוצג

en: The menu will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
he_IL: התפריט יעשה שימוש בערכת הצבעים שתבחר. ערכות צבעים מוגדרות בדף העיצוב שלך

en: The offset determines where the query begins pulling entries. Useful if you want to remove a certain number of entries because you already query them with another element.
he_IL: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך ערכים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של ערכים מאחר שכבר שאילתת אותם עם רכיב אחר.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another blog or magazine element.
he_IL: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך עמדות. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של הודעות מאחר שכבר שאילתת עליהן באמצעות רכיב בלוג או מגזין אחר.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another element.
he_IL: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך עמדות. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של הצבות מאחר שכבר שאילתת אותן עם רכיב אחר.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another post slider element.
he_IL: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך עמדות. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של הצבות מאחר שכבר שאילתת עליהן רכיב אחר של המחוון post.

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product grid. Attention: Use this option only if the product sorting of the product grids match and do not allow the user to pick the sort order!
he_IL: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך מוצרים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של מוצרים מאחר שכבר שאילתת עליהם באמצעות רשת מוצרים אחרת. שים לב: השתמש באפשרות זו רק אם מיון המוצר של רשתות המוצרים תואם ואינו מאפשר למשתמש לבחור את סדר המיון!

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product slider. Attention: Use this option only if the product sorting of the product sliders match!
he_IL: ההיסט קובע היכן השאילתה מתחילה למשוך מוצרים. שימושי אם ברצונך להסיר מספר מסוים של מוצרים מאחר שכבר שאילתת עליהם באמצעות מחוון מוצר אחר. שים לב: השתמש באפשרות זו רק אם מיון המוצר של מחווני המוצר מתאים!

en: The section will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
he_IL: המקטע ישתמש בערכת הצבעים שתבחר. ערכות צבעים מוגדרות בדף העיצוב שלך

en: The smallest unit that will be displayed
he_IL: היחידה הקטנה ביותר שתוצג

en: The stretched layout expands from the left side of the viewport to the right.
he_IL: הפריסה המתוחה מתרחבת מהצד השמאלי של האשנב ימינה.

en: The text will appear beside your gallery/slideshow
he_IL: הטקסט יופיע לצד הגלריה/מצגת שקופיות

en: The theme adds generic HTML schema markup to your template builder elements to provide additional context for search engines. If you want to add your own specific markup via plugins or custom HTML code, you can deactivate this setting
he_IL: ערכת הנושא מוסיפה סימון של סכימת HTML כללית לרכיבי בונה התבניות כדי לספק הקשר נוסף עבור מנועי חיפוש. אם ברצונך להוסיף סימון ספציפי משלך באמצעות תוספים או קוד HTML מותאם אישית, באפשרותך לבטל את ההפעלה של הגדרה זו

en: The theme allows you to display share links to various social networks at the bottom of your blog posts. Check which links you want to display:
he_IL: ערכת הנושא מאפשרת לך להציג קישורים משותפים לרשתות חברתיות שונות בחלק התחתון של הודעות הבלוג שלך. בדוק אילו קישורים ברצונך להציג:

en: The theme supports the creation of custom widget areas. Simply open your
he_IL: ערכת הנושא תומכת ביצירת אזורי יישומון מותאמים אישית. פשוט לפתוח את

en: Theme Color Subtle
he_IL: צבע נושא עדין

en: Theme colors
he_IL: צבעי ערכת נושא

en: These options are only available if you select a layout that has a main menu positioned at the top. You currently have your main menu placed in a sidebar
he_IL: אפשרויות אלה זמינות רק אם בחרת בפריסה שתפריט ראשי ממוקם בחלק העליון. התפריט הראשי שלך ממוקם כעת בתיבה צידית

en: These options are only available if you select the 'boxed' or 'framed' layout. Your currently have a different layout selected
he_IL: אפשרויות אלה זמינות רק אם בוחרים בפריסה ' boxed ' או ' ממוסגר '. כעת נבחרה פריסה שונה

en: These setting apply to all columns in this row and can only be set in the first column.
he_IL: הגדרה זו חלה על כל העמודות בשורה זו וניתן להגדיר אותה רק בעמודה הראשונה.

en: These settings are only available for layouts with a main menu placed at the top
he_IL: הגדרות אלה זמינות רק עבור פריסות עם תפריט ראשי הממוקם בחלק העליון

en: These settings change the permalinks used for the
he_IL: הגדרות אלה משנות את הקישור הקבוע המשמש עבור ה

en: This element can only be used on single product pages
he_IL: ניתן להשתמש ברכיב זה רק בעמודי מוצר יחיד

en: This element currently only supports basic list subscription with basic form fields (text and dropdowns). Please let us know if you would like to see more advanced features.
he_IL: רכיב זה תומך כעת רק במנוי רשימה בסיסי עם שדות טופס בסיסיים (טקסט ורשימות נפתחות). אנא יידע אותנו אם ברצונך לראות תכונות מתקדמות יותר.

en: This element only works with activated advanced layout builder
he_IL: רכיב זה עובד רק עם בונה הפריסה המתקדמת המופעל

en: This element will stretch across the whole screen by default.
he_IL: רכיב זה יעבור בין כל המסך כברירת מחדל.

en: This email address is already subscribed, thank you!
he_IL: כתובת הדוא ל הזו כבר נרשמה, תודה!

en: This feature is in active BETA! We will constantly add new elements to customize and need your help: If you got any suggestions on what to add please post them here:
he_IL: תכונה זו היא ב-BETA פעיל! אנחנו כל הזמן להוסיף אלמנטים חדשים כדי להתאים אישית וצריך את העזרה שלך: אם יש לך הצעות על מה להוסיף בבקשה לפרסם אותם כאן:

en: This installation is connected to the Mailchimp account:
he_IL: התקנה זו מחוברת לחשבון Mailchimp:

en: This is a notification of some sort.
he_IL: . זו הודעה מסוג כלשהו

en: This is the color that is displayed behind your boxed content area
he_IL: זהו הצבע המוצג מאחורי אזור התוכן הארוז שלך

en: This is the small title at the top of your notification.
he_IL: זהו הכותרת הקטנה בחלק העליון של ההודעה שלך.

en: This is the text that appears in your notification.
he_IL: זהו הטקסט שמופיע בהודעה.

en: This is the text that appears on your button.
he_IL: זה הטקסט שיופיע על הכפתור

en: This is the text that appears on your second button.
he_IL: זה הטקסט שיופיע על הכפתור שלך.

en: This page is set as the default WooCommerce Shop Overview and therefore does not support the Enfold advanced layout editor
he_IL: דף זה מוגדר כסקירה הWooCommerce של החנות המהווה ברירת מחדל ולכן אינה תומכת בעורך הפריסה המתקדמת Enfold

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he_IL: הפוסט הזה מוגן. הזן את הסיסמה כדי להציג הערות.

en: This removes the ability to move or delete existing template builder elements, or add new ones, for everyone who is not an administrator. The content of an existing element can still be changed by everyone who can edit that entry.
he_IL: פעולה זו מסירה את היכולת להעביר או למחוק רכיבים קיימים של בונה תבניות, או להוסיף פריטים חדשים, עבור כל מי שאינו מנהל. התוכן של רכיב קיים עדיין יכול להשתנות על-ידי כל מי שיכול לערוך ערך זה.

en: This will lock the elements for all administrators including you, to prevent accidental changing of a page layout. In order to change a page layout later, you will need to uncheck this option first
he_IL: פעולה זו תגרום לנעילת הרכיבים עבור כל המנהלים כולל אותך, כדי למנוע שינוי מקרי של פריסת דף. כדי לשנות פריסת דף מאוחר יותר, יהיה עליך לבטל את הסימון באפשרות זו תחילה

en: Those icons can then be used in your Layout Builder.
he_IL: לאחר מכן ניתן להשתמש בסמלים אלה בבונה הפריסות שלך.

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail Image
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail fade in effect
he_IL: תמונה ממוזערת נמוגה בתוקף

en: Tile Horizontally
he_IL: אריח אופקית

en: Tile Vertically
he_IL: אריח אנכית

en: Timeline
he_IL: ציר זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title + Excerpt + Read More Button
he_IL: כותרת + קטע + הלחצן ' קרא עוד '

en: Title + Read More Button
he_IL: כותרת + לחצן ' קרא עוד '

en: Title Bar Settings
he_IL: הגדרות פס הכותרת

en: Title Font Size
he_IL: גופן כותרת

en: Title Link?
he_IL: קישור כותרת?

en: Title and Excerpt
he_IL: כותרת ותקציר

en: Title and Excerpt + Read More Link
he_IL: כותרת, תקציר וקישור להמשך קריאה

en: Title below
he_IL: כותרת ממתחת

en: Title on top
he_IL: כותרת מעל

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: To insert an Element either click the insert button for that element or drag the button onto the canvas
he_IL: כדי להוסיף רכיב לחץ על לחצן הוסף עבור רכיב זה או גרור את הלחצן אל הבד

en: To search the site please enter a valid term
he_IL: כדי לחפש באתר יש להזין בבקשה מונח חוקי

en: To sort and arrange your elements just drag them to a position of your choice and release them
he_IL: כדי למיין ולסדר את הרכיבים שלך פשוט לגרור אותם למיקום של הבחירה שלך ולשחרר אותם

en: To which page do you want the user send to?
he_IL: לאיזה עמוד לשלוח את הגולש?

en: Today
he_IL: היום

en: Toggle 1
he_IL: החלף מצב 1

en: Toggle 2
he_IL: החלף מצב 2

en: Toggle Content
he_IL: מתג תוכן

en: Toggle Content goes here
he_IL: החלף מצב תוכן הולך לכאן

en: Toggle Sorting Tags
he_IL: החלף בין תגי מיון

en: Toggle Title
he_IL: כותרת Toggle

en: Too many requests at once, please refresh the page to complete geocoding
he_IL: בקשות רבות מדי בבת אחת, נא לרענן את הדף כדי להשלים geocoding

en: Too many requests at once, please wait a few seconds before requesting coordinates again
he_IL: בקשות רבות מדי בבת אחת, אנא המתן מספר שניות לפני בקשת נקודות ציון שוב

en: Tooltip
he_IL: טולטיפ

en: Tooltip Position
he_IL: מיקום תיאור הכלים

en: Tooltip Style
he_IL: סגנון תיאור כלי

en: Tooltip Width
he_IL: רוחב תיבת תיאור

en: Top
he_IL: עליון

en: Top Center
he_IL: עליון מרכז

en: Top Centered
he_IL: Top ממורכז

en: Top Header
he_IL: הדר עליון

en: Top Left
he_IL: למעלה משמאל

en: Top Margin in px
he_IL: ריפוד עליון (ערך בפיקסלים)

en: Top Right
he_IL: עליון ימין

en: Top to Bottom
he_IL: מלמעלה למטה

en: Top-Left-Radius
he_IL: רדיוס שמאלי עליון

en: Top-Right-Radius
he_IL: רדיוס הימני העליון

en: Trackbacks &amp; Pingbacks
he_IL: פינגבקים וטרקבקים

en: Translucent Buttons
he_IL: לחצנים שקופים

en: Transparency Logo
he_IL: סמל שקיפות

en: Transparency Menu Color
he_IL: צבע תפריט שקיפות

en: Transparency Options
he_IL: אפשרויות שקיפות

en: Transparent & Glassy Header
he_IL: שקוף & כותרת מזכוכית

en: Transparent Dark
he_IL: כהה שקוף

en: Transparent Header
he_IL: Header שקופה (Transparent Header)

en: Transparent Light
he_IL: אור שקוף

en: Try a similar keyword, for example: tablet instead of laptop.
he_IL: נסה מילות חיפוש דומות, לדוגמא: טאבלט במקום מחשב נייד.

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
he_IL: נסה מילות מפתח דומות, למשל: טבלט במקום לפטופ.

en: Try to match the default slideshow size (Video will not be cropped, but black borders will be visible at each side)
he_IL: יש לנסות להתאים את גודל ברירת המחדל של המצגת (הויאו לא יחתך, אבל ניתן יהיה לראות פסים שחורים בכל צד)

en: Try to match the default slideshow size but stretch the video to fill the whole slider (video will be cropped at top and bottom)
he_IL: נסה להתאים לגודל ברירת המחדל של המצגת, אבל מתח את הוידאו כל למלא את כל הסליידר (הוידאו יחתך בקצה העליון והקצה התחתון)

en: Try using more than one keyword.
he_IL: נסה להשתמש ביותר ממילת מפתח אחת

en: Tumblr link
he_IL: קישור טאמבלר

en: Unable to communicate with Instagram.
he_IL: לא ניתן לתקשר עם Instagram.

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Undo
he_IL: ביטול

en: Unstick Topbar
he_IL: topbar הידבקות

en: Upcoming
he_IL: מכירות קרבות

en: Upcoming Events
he_IL: אירועים קרובים

en: Upload Theme Settings File
he_IL: העלה קובץ הגדרות ערכת נושא

en: Upload a BG image for your
he_IL: העלאת תמונת BG עבור ה

en: Upload a BG image for your Body
he_IL: העלאת תמונת ה-BG לגופך

en: Upload a large banner image which will be displayed as a background to the shop description
he_IL: העלאת תמונת כרזה גדולה שתוצג כרקע לתיאור החנות

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. (Leave empty to use the default logo)
he_IL: העלה תמונת סמל, או הזן את כתובת ה-URL או המזהה של תמונה אם היא כבר נטענה. (השאר ריק כדי להשתמש בסמל ברירת המחדל)

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. The themes default logo gets applied if the input field is left blank
he_IL: העלה תמונת סמל, או הזן את כתובת ה-URL או המזהה של תמונה אם היא כבר נטענה. סמל ברירת המחדל ' ערכות נושא ' מקבל החלה אם שדה הקלט נותר ריק

en: Upload a theme configuration file here. Note that the configuration file settings will overwrite your current configuration and you can't restore the current configuration afterwards.
he_IL: העלה קובץ תצורה של ערכת נושא כאן. שים לב שהגדרות קובץ התצורה יחליפו את התצורה הנוכחית שלך ואין באפשרותך לשחזר את התצורה הנוכחית לאחר מכן.

en: Upload an optional logo image for your preloader page
he_IL: העלאת תמונת סמל אופציונלית לעמוד מטעין

en: Upload custom image
he_IL: העלה תמונה מותאמת אישית

en: Upload your own seamless pattern
he_IL: העלה תבנית חלקה משלך

en: Upload/Select Fontello Font Zip
he_IL: העלאה/בחירה של Fontello גופן Zip

en: Uppercase
he_IL: אותיות גדולות

en: Use Image
he_IL: שימוש בתמונה

en: Use Image as Favicon
he_IL: השתמש בתמונה כועדפים

en: Use Image as banner
he_IL: השתמש בתמונה ככרזה

en: Use Image as logo
he_IL: השתמש בתמונה כלוגו

en: Use Video
he_IL: השתמש בווידאו

en: Use a custom Image as marker. (make sure that you use a square image, otherwise it will be cropped)
he_IL: השתמש בתמונה מותאמת אישית כסמן. (הקפד להשתמש בתמונה מרובעת, אחרת היא תיחתך)

en: Use a custom set
he_IL: מותאם אישית

en: Use default portfolio layout
he_IL: השתמש בפריסת תיק ברירת מחדל

en: Use either the default or minimal design
he_IL: השתמש או בברירת המחדל, או בעיצוב המינימלי

en: Use existing menu
he_IL: השתמש בתפריט קיים

en: Use first slides caption as permanent caption
he_IL: השתמש בכיתוב השקופית הראשונה בתור כיתוב קבוע לכל השקופיות

en: Use special 1 column layout (side by side)
he_IL: השתמש בפריסת עמודה מיוחדת אחת (זה לצד זה)

en: Use the advance layout editor to build your own blog layout (simply edit the page you have chosen in Enfold->Theme Options as a blog page)
he_IL: השתמש בעורך הפריסה מראש כדי לבנות פריסת הבלוג שלך (פשוט לערוך את הדף שבחרת ב-Enfold-> אפשרויות ערכת נושא כעמוד בלוג)

en: Use the table as a Pricing Table
he_IL: יש להשתמש בטבלה כטבלה תמחור

en: Use the table to display tabular data
he_IL: יש להשתמש בטבלה כדי להציג נתונים טבלאיים

en: User is Admin
he_IL: משתמש הוא Admin

en: User is Author
he_IL: משתמש הוא מחבר

en: User is Contributor
he_IL: משתמש הוא משתתף

en: User is Editor
he_IL: משתמש הוא עורך

en: User is Subscriber
he_IL: המשתמש הוא מנוי

en: User is logged in
he_IL: המשתמש מחובר

en: User is logged out
he_IL: המשתמש מנותק

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: VK link
he_IL: קישור VK

en: Valid E-Mail address
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: Valid Number
he_IL: מספר תקין

en: Valid Phone Number
he_IL: ספר טלפון חוקי

en: Valid drop targets will be highlighted. Some elements like fullwidth sliders and color section can not be dropped onto other elements
he_IL: מטרות המסירה החוקיות יודגשו. רכיבים מסוימים כגון המחוונים fullwidth ומקטע הצבע לא ניתן להוריד על רכיבים אחרים

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Vertical Alignment
he_IL: יישור אנכי

en: Vertical align
he_IL: יישור אנכי

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video Aspect Ratio
he_IL: יחס רוחב-גובה של הוידאו

en: Video Display
he_IL: תצוגת וידאו

en: Video Format
he_IL: וידאו

en: Video Size
he_IL: גודל וידאו

en: Video Slide
he_IL: שקופית וידאו

en: Video height
he_IL: גובה וידאו

en: Video width
he_IL: רוחב הוידאו

en: View Order
he_IL: צפייה בהזמנה

en: View Portfolio Entry
he_IL: הצג פרויקט

en: View all results
he_IL: צפה בכל תוצאות החיפוש

en: Visual layout editor
he_IL: עורך הפריסה החזותית

en: Want to join the discussion?
he_IL: רוצה להצטרף לדיון?

en: Warning (Red)
he_IL: אזהרה (אדום)

en: We are
he_IL: אנחנו

en: We are very sorry but something went wrong. Please try again later.
he_IL: אנחנו מצטערים מאוד. אבל משהו השתבש אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: We could not find any lists that your customers can subscribe to. Please check if the API key you have entered in your Enfold Theme Panel is valid and also check if you have at least one list created on mailchimp
he_IL: לא יכולנו למצוא רשימות שהלקוחות שלך יכולים להירשם אליהן. נא בדוק אם מפתח ה-API שהזנת בחלונית ערכת הנושא Enfold חוקי וגם בדוק אם יש לך לפחות רשימה אחת שנוצרה ב-mailchimp

en: We have detected that you are using a Child Theme. That's Great!. If you want to, we can import the settings of your Parent theme to your Child theme. Please be aware that this will overwrite your current child theme settings.
he_IL: זיהינו שאתה משתמש בנושא ילד. זה נפלא!. אם ברצונך בכך, אנו יכולים לייבא את ההגדרות של ערכת הנושא של האב לערכת הנושא של ילדך. שים לב שפעולה זו תדרוס את הגדרות ערכת הנושא הנוכחיות של ילדך.

en: We were able to connect to your Mailchimp account
he_IL: הצלחנו להתחבר לחשבון הMailchimp שלך

en: We were not able to find any Newsletter List on your Mailchimp that your visitors can subscribe to. Please create at least one in your Mailchimp back-end and refresh the list data here to use Mailchimp with this theme.
he_IL: לא הצלחנו למצוא רשימת עלונים על Mailchimp שלך כי המבקרים יכולים להירשם כמנויים. נא צור לפחות אחד בMailchimp העורפי שלך ורענן את נתוני הרשימה כאן כדי להשתמש בMailchimp עם ערכת נושא זו.

en: Website Link
he_IL: הזינו קישור לאתר.

en: Website Name
he_IL: שם האתר

en: Week
he_IL: שבוע

en: Week %1$s
he_IL: שבוע %1$s

en: Weeks
he_IL: שבועות

en: Welcome Stranger! This is an example Text for your fantastic Promo Box! Feel Free to delete it and replace it with your own fancy Message!
he_IL: ברוכים הבא זר יקר! זוהי דוגמת טקסט עבור תיבת הפרומו שלך! הרגש חופשי למחוק אותה ולהחליף אותה עם הודעה מהודרת משלך!

en: What Is Header Transparency
he_IL: מהי שקיפות כותרת

en: What is a
he_IL: מה זה

en: What should be displayed once the message is sent?
he_IL: מה יש להציג לאחר שההודעה נשלחת?

en: What should happen if a user clicks the product link?
he_IL: מה יקרה אם משתמש ילחץ על קישור המוצר?

en: What should happen once the form gets sent?
he_IL: מה צריך לקרות ברגע שהטופס יישלח?

en: What you get:
he_IL: אתה מקבל:

en: When clicking on a portfolio item you can choose to open the link to the single entry, open a preview (aka AJAX Portfolio) or show a bigger version of the image in a lightbox overlay
he_IL: בעת לחיצה על פריט תיק אתה יכול לבחור לפתוח את הקישור לערך יחיד, פתח תצוגה מקדימה (aka AJAX תיק) או להציג גרסה גדולה יותר של התמונה בשכבת-על lightbox

en: When creating/editing a page you can select to have the header be transparent and display the content (usually a fullwidth slideshow or a fullwidth image) beneath. In those cases you will usually need a different Logo and Main Menu color which can be set here.
he_IL: בעת יצירה/עריכה של דף באפשרותך לבחור שהכותרת תהיה שקופה ותציג את התוכן (בדרך כלל מצגת שקופיות fullwidth או תמונת fullwidth) מתחת. במקרים אלה, בדרך כלל תזדקק ללוגו שונה ולצבע התפריט הראשי שניתן להגדיר כאן.

en: When should the element be displayed?
he_IL: מתי יש להציג את הרכיב?

en: When to display the caption?
he_IL: מתי להציג את הכיתוב?

en: Where Do You Want To Display The Blog
he_IL: והיכן ברצונך להציג את הבלוג?

en: Where do you want to display the first entry?
he_IL: היכן ברצונך להציג את הערך הראשון?

en: Where should the Image link to?
he_IL: לאן יש לקשר את התמונה?

en: Where should the button link to
he_IL: לאן הכפתור מקשר?

en: Where should the heading text link to?
he_IL: לאן יש לקשר את הכותרת?

en: Where should the image/logo link to?
he_IL: לאן לקשר התמונה/סמל?

en: Where should the tabs be displayed
he_IL: היכן יש להציג את הכרטיסיות

en: Where should your button link to?
he_IL: לאן הכפתור מוביל?

en: Where should your hotspot link to?
he_IL: לאן יש ליצור קישור לנקודה חמה?

en: Where should your image link to?
he_IL: לאיפה התמונה שלך צריכה לקשר ?

en: Where should your item link to?
he_IL: לאן הפריט שלך צריך לקשר?

en: Where should your title link to?
he_IL: להיכן יש לקשר את הכותרת?

en: Which Categories Should Be Used For The Blog
he_IL: באילו קטגוריות יש להשתמש עבור הבלוג?

en: Which Entries?
he_IL: אילו ערכים?

en: Which Entry?
he_IL: ? איזה כניסה

en: Which Social Buttons do you want to display? Defaults are set in
he_IL: אילו כפתורי שיתוף חברתי ברצונך להציג? ברירות המחדל מוגדרות כבר מראש

en: Which categories should be used for the portfolio?
he_IL: אילו קטגוריות ישמשו את תיק העבודות

en: Which kind of menu do you want to display
he_IL: איזה סוג של תפריט ברצונך להציג

en: Which type of slide is this?
he_IL: איזה סוג של שקופית זו?

en: Which type of slider is this?
he_IL: איזה סוג סליידר זה?

en: Whitespace
he_IL: רווח

en: Widget Area
he_IL: אזור ווידג'טים

en: Widgets Page
he_IL: עמוד הווידג'טים

en: Width
he_IL: רוחב

en: Will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
he_IL: יוצג אם בחרת בפריסת כותרת התומכת בתפריט ממשנה

en: With Border
he_IL: עם מסגרת

en: With border
he_IL: עם מסגרת

en: Without border
he_IL: ללא גבול

en: WordPress will convert the html tags to readable text.
he_IL: וורדפרס תמיר את תגי ה-html לטקסט קריא.

en: Working examples Youtube & Vimeo:
he_IL: דוגמאות עבודה Youtube & Vimeo:

en: Working examples, in case you want to use an external service:
he_IL: דוגמאות עבודה, למקרה שתרצה להשתמש בשירות חיצוני:

en: Wrap your code into a html tag (i.e. pre or code tag). Insert the tag without <>
he_IL: עטוף את הקוד שלך בתג html (כלומר תג טרום או קוד). הוסף את התג ללא < >

en: X Large
he_IL: אקסטרה לארג

en: Year
he_IL: שנה

en: Years
he_IL: שנים

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes - display everywhere
he_IL: כן-תצוגה בכל מקום

en: Yes - display, but remove title on mobile devices
he_IL: כן-הצג, אך הסר כותרת במכשירים ניידים

en: Yes, display Icon
he_IL: כן, סמל תצוגה

en: Yes, display Icon to the left
he_IL: כן, סמל תצוגה משמאל

en: Yes, display Icon to the left of the title
he_IL: כן, סמל תצוגה משמאל לכותרת

en: Yes, display Icon to the right
he_IL: כן, סמל תצוגה מימין

en: Yes, display Icon to the right of the title
he_IL: כן, סמל תצוגה מימין לכותרת

en: Yes, display a banner image
he_IL: כן, להציג תמונת כרזה

en: Yes, display an icon after the number
he_IL: כן, להציג סמל לאחר מספר

en: Yes, display an icon in front of number
he_IL: כן, להציג סמל מול מספר

en: Yes, display sort options
he_IL: כן, אפשרויות מיון תצוגה

en: Yes, display sort options and currently active categories
he_IL: כן, הצגת אפשרויות מיון וקטגוריות פעילות כעת

en: Yes, display sort options and currently active taxonomy
he_IL: כן, הצגת אפשרויות מיון והטקסונומיה הפעילה כעת

en: Yes, force same size on all Big Preview images, even if they use a different aspect ratio
he_IL: כן, כופה גודל זהה בכל התמונות המקדימות הגדולות, גם אם הן משתמשות ביחס גובה-רוחב שונה

en: Yes, stretch the image
he_IL: כן, למתוח את התמונה

en: You are here:
he_IL: הנך כאן:

en: You can add a link to any (external) page here.
he_IL: ניתן להוסיף כאן קישור לאתר חיצוני

en: You can also place a video as background for your section. Enter the URL to the Video. Currently supported are Youtube, Vimeo and direct linking of web-video files (mp4, webm, ogv)
he_IL: באפשרותך גם להציב וידאו כרקע עבור המקטע שלך. הזן את כתובת ה-URL לווידאו. התמיכה הנוכחית היא Youtube, Vimeo וקישור ישיר של קבצי וידאו-web (mp4, webm, ogv)

en: You can change that setting
he_IL: באפשרותך לשנות הגדרה זו

en: You can choose if you want a sticky sidebar that does not scroll with the content
he_IL: באפשרותך לבחור אם ברצונך שתיבה צידית דביקה שאינה נגללת עם התוכן

en: You can choose if you want to display title and/or excerpt
he_IL: באפשרותך לבחור אם ברצונך להציג כותרת ו/או קטע

en: You can choose the appearance of the cart icon here
he_IL: באפשרותך לבחור את המראה של סמל העגלה כאן

en: You can choose the appearance of your products here
he_IL: באפשרותך לבחור את מראה המוצרים שלך כאן

en: You can choose the styling for the title and excerpt here
he_IL: באפשרותך לבחור את הסטיילינג עבור הכותרת והקטע כאן

en: You can choose to apply the link to the whole image
he_IL: ניתן ליישם את הקישור על כל התמונה

en: You can choose to apply the link to the whole image or to add 'Call to Action Buttons' that get appended to the caption
he_IL: באפשרותך לבחור להחיל את הקישור על התמונה כולה או להוסיף ' שיחה ללחצני פעולה ' שתצורף לכיתוב

en: You can choose to display a parallax banner with description on the shop page
he_IL: באפשרותך לבחור להציג כרזת פרלקסה עם תיאור בדף החנות

en: You can choose to use the main menu area to also display widget areas
he_IL: באפשרותך לבחור להשתמש באזור התפריט הראשי כדי להציג גם אזורי רכיב widget

en: You can choose various different logo and main menu positions here
he_IL: באפשרותך לבחור שונות לוגו ומשרות בתפריט הראשי כאן

en: You can choose whether to always display Title and Excerpt or only on hover
he_IL: באפשרותך לבחור אם להציג תמיד כותרת ומקטע או רק על ריחוף

en: You can create new menus in
he_IL: באפשרותך ליצור תפריטים חדשים ב

en: You can define a custom E-Mail Subject for your form here. If left empty the subject will be
he_IL: באפשרותך להגדיר נושא דואר אלקטרוני מותאם אישית עבור הטופס כאן. אם יישאר ריק הנושא יהיה

en: You can either define a fixed height in pixel like '300px' or enter a width/height ratio like 16:9
he_IL: באפשרותך להגדיר גובה קבוע בפיקסל כמו ' 300px ' או להזין יחס רוחב/גובה כמו 16:9

en: You can either make sure that the whole video is visible and no cropping occurs or that the video is stretched to display full screen
he_IL: באפשרותך לוודא שכל הווידאו כולו גלוי ולא מתרחש חיתוך או שווידאו נמתח כדי להציג מסך מלא

en: You can enable the shop banner for all categories as well. You can also set individual banners by editing the category
he_IL: באפשרותך לאפשר את כרזת החנות גם עבור כל הקטגוריות. באפשרותך גם להגדיר באנרים בודדים על-ידי עריכת הקטגוריה

en: You can enter your API key here
he_IL: באפשרותך להזין את מפתח ה-API שלך כאן

en: You can find your API key here
he_IL: באפשרותך למצוא את מפתח ה-API כאן

en: You can only hide form fields that are not required
he_IL: באפשרותך להסתיר שדות טופס שאינם נדרשים

en: You can order the result by various attributes like creation date, title, author etc
he_IL: אתה יכול להזמין את התוצאה על ידי תכונות שונות כמו תאריך יצירה, כותרת, מחבר וכו '

en: You can place your logo and main menu at the top of your site or within a sidebar
he_IL: באפשרותך למקם את הלוגו והתפריט הראשי בחלק העליון של האתר או בתוך סרגל צידי

en: You can select multiple categories here
he_IL: באפשרותך לבחור קטגוריות מרובות כאן

en: You can select multiple categories here. The page will then show posts from only those categories
he_IL: באפשרותך לבחור קטגוריות מרשימת הקטגוריות כאן, הפוסט יופיע תחת אותן הקטגוריות בלבד.

en: You can set when the gallery thumbnail animation starts
he_IL: ניתן להגדיר כאשר הנפשת התמונות הממוזערות של הגלריה מתחילה

en: You can upload additional Iconfont Packages generated with
he_IL: ניתן להעלות חבילות Iconfont נוספות שנוצרו בעזרת

en: You can use the default font colors or use a custom font colors for the element (in case you use a background image for example)
he_IL: באפשרותך להשתמש בצבעי הגופן ובסגנונות המהווים ברירת מחדל או להשתמש בצבע גופן מותאם אישית עבור הרכיב (במקרה שאתה משתמש בתמונת רקע לדוגמה)

en: You might also like
he_IL: אולי יעניין אותך לקרוא גם את הפוסטים הבאים:

en: You might also want to check your internet connection and make sure that mailchimp.com is available
he_IL: ייתכן שתרצה גם לבדוק את החיבור לאינטרנט ולוודא שmailchimp.com זמין

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
he_IL: רצוי לשקול את ההצעות הבאות כדי להשיג תוצאות טובות יותר:

en: You need to add at least one cell
he_IL: עליך להוסיף לפחות תא אחד

en: You need to add at least one element to the canvas to save this entry as a template
he_IL: עליך להוסיף לפחות רכיב אחד בבד הבד כדי לשמור ערך זה כתבנית

en: You need to remove at least one cell
he_IL: עליך להסיר לפחות תא אחד

en: Your E-Mail Address
he_IL: כתובת האימייל שלך

en: Your Message:
he_IL: ההודעה שלך:

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה שלך ממתינה לאישור מנהל האתר

en: Your message has been sent!
he_IL: ההודעה שלך נשלחה!

en: Your session timed out. Simply reload the page and try again
he_IL: הפגישה התקצוב. פשוט טען מחדש את הדף ונסה שוב

en: Your social profiles
he_IL: להוסיף את הפרופילים החברתיים שלך

en: Zoom Level
he_IL: רמת זום

en: Zoom Level:
he_IL: רמת הזום:

en: and add a new Sidebar Area. Afterwards you can choose to display this Widget Area in the Edit Page Screen.
he_IL: והוסף אזור סרגל צידי חדש. לאחר מכן ניתן לבחור להציג אזור Widget זה במסך ' עריכת דף '.

en: at General Layout
he_IL: בפריסה כללית

en: available add-ons
he_IL: תוספות זמינות

en: below the menu
he_IL: מתחת לתפריט

en: by
he_IL: על ידי

en: couldn't be found by Google, please add them manually
he_IL: לא ניתן למצוא את Google, נא להוסיף אותם באופן ידני

en: custom pixel value
he_IL: גובה מותאם אישית בפיקסלים

en: display title and excerpt
he_IL: הצגת כותרת ומובאה

en: e.g:
he_IL: לדוגמה:

en: edit
he_IL: עריכה

en: fast
he_IL: מהר

en: fat
he_IL: לפלטות של מטבח מסחרי.

en: favicon
he_IL: פאביקון

en: for:
he_IL: עבור:

en: great
he_IL: גדול

en: here
he_IL: כאן

en: if
he_IL: אם

en: in
he_IL: ב

en: in your socket
he_IL: בשקע

en: j
he_IL: J

en: large
he_IL: גדולdictionary variant

en: left sidebar
he_IL: סרגל צד שמאל

en: move down
he_IL: העבר למטה

en: move left
he_IL: הזז שמאלה

en: move right
he_IL: הזז ימינה

en: move up
he_IL: העבר למעלה

en: no
he_IL: לא

en: no repeat
he_IL: ללא חזרה

en: no sidebar
he_IL: ללא סרגל צדדי

en: none
he_IL: ללא

en: or the Enfold Child theme.
he_IL: . או בנושא הילד הEnfold

[ctx: portfolio]
en: Add New
he_IL: הוסף חדש

[ctx: post type general name]
en: Portfolio Items
he_IL: פריטי פורטפוליו

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
he_IL: תיק עבודות

en: replies
he_IL: תגובות

en: reply
he_IL: תגובה

en: required
he_IL: חובה

en: right sidebar
he_IL: סרגל צד ימין

en: says:
he_IL: אומר:

en: search result for:
he_IL: תוצאת החיפוש עבור:

en: search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: sent by contact form at
he_IL: נשלח על-ידי טופס יצירת קשר ב

en: show title only
he_IL: הצג כותרת בלבד

en: slim
he_IL: סלים

en: smart
he_IL: חכמים

en: thin
he_IL: דק

en: to RSS Feed
he_IL: לפיד RSS

en: was added to the cart
he_IL: התווסף לעגלה

en: yes
he_IL: כן
